جمعه , 15 مهر 1401

زوج محکوم به اعدام با درخواست فرزند دار شدن 9 ماه دیگر زنده ماندند

این زوج هندی که به دلیل آدم ربایی محکوم به اعدام بودند با ارائه درخواست رابطه جنسی به دادگاه جهت فرزند دار شدن 9 ماه دیگر مرگ خود را عقب انداختند

زوج جوان هندی به نام های خاویر سینگ و همسرش سونیا بهدلیل آدم ربایی و قتل محکوم به اعدام شده اند. حکم دادگاه صادر و اعدام آنها حتمی است اما این دو زوج با کمک وکیلشان با پیشنهاد جنسی به دادگاه ۹ ماه دیگر مرگ خود را به تعویق انداخته اند. آنها از دادگاه عالی هاریانا پنجاب درخواست نموده اند به آنها اجازه دهد تا با یکدیگر رابطه جنسی برقرار نموده و صاحب فرزند شوند تا نسلشان از بین نرود.

پدر خاویر تک فرزند است و چنانچه او هم اعدام شود برای همیشه دودمان او از بین خواهد رفت. دادگاه در ابتدا مخالفت نمود اما بعدا با توجه به ماده ۲۱ قانون اساسی که مجوز فرزند دارد شدن را به زوجه می دهد مقدمات عمل آنها را فراهم نمود. خاویر به همراه خانمش سونیا تا هنگام بدنیا آمدن فرزندشان از دار مجازات نجات می یابند.

زوج محکوم به اعدام با درخواست فرزند دار شدن 9 ماه دیگر زنده ماندند

سونیا و همسرش

آنها متهم به ادم ربایی پسر ۱۶ ساله هستند که از خانواده ثروتمند بوده و در قبال آزادی وی خواهان پول هنگفت بوده اند. اما نقشه شومشان به ثمر نمی نشیند و توسط پلیس دستگیر می گردند.

زوج محکوم به اعدام با درخواست فرزند دار شدن 9 ماه دیگر زنده ماندند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *