چهارشنبه , 8 تیر 1401

امام راحل و راه ایشان را به نسل جوان و مردم جهان معرفی کنیم

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی : امام خمینی( ره) یکی از شخصیت‌های بی‌بدیل و نادر بودند که توانستند انقلاب نوپا و جوان را در مقابل توطئه‌ها و فشارهای داخلی و خارجی حفظ و به سرمنزل مقصود رهنمون کنند

امام راحل و راه ایشان را به نسل جوان و مردم جهان معرفی کنیمنماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: شخصیت عظیم حضرت امام(ره) چون دریایی عمیق و شگرف است که قابل وصف نیست، حدومرز هم ندارد و ارزش‌ها و تفکراتی که امروز با آن زندگی می‌کنیم نشئت‌گرفته از شخصیت ایشان است.
احمد مرادی : امام راحل در راستای احیای دین اسلام و آموزه‌های دینی با رهبری خردمندانه خود انقلاب را به پیروزی رساند و با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی حق بزرگی بر گردن ملت دارند.

وی افزود: امام خمینی(ره) یکی از شخصیت‌های بی‌بدیل و نادر بودند که توانستند انقلاب نوپا و جوان را در مقابل توطئه‌ها و فشارهای داخلی و خارجی حفظ و به سرمنزل مقصود رهنمون کنند و منزلت ایشان نزد همگان شناخته‌شده و بر کسی پوشیده نیست و وظیفه‌ای که ما به‌عنوان مسئولان کمیته‌های ستاد سالگرد ارتحال حضرت امام و مدیران دستگاه‌ها بر عهده‌داریم بسیار سنگین است.

وی ادامه داد: شخصیت عظیم حضرت امام(ره) چون دریایی عمیق و شگرف است که قابل وصف نیست، حدومرز هم ندارد و ارزش‌ها و تفکراتی که امروز با آن زندگی می‌کنیم نشات‌ گرفته از شخصیت ایشان است و هرچه از عمر انقلاب می‌گذرد احساس می‌شود که جامعه نیاز بیشتری به افکار و اندیشه‌های امام دارد و امروز به‌خوبی روشن است که تمام کشورهای اسلامی، بلکه همه مظلومین و مستضعفین عالم متأثر از اندیشه‌های ناب و الهی امام راحل هستند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) فرصتی است که ما بتوانیم بیشتر و بهتر حضرت امام راحل و راه ایشان را به نسل جوان کشورمان و مردم دنیا معرفی کنیم.

وی با تأکید بر ضرورت انتقال اهداف و ارزش‌های انقلابی به نسل جوان، تصریح کرد: اشاعه سیره و منش، اهداف و آرمان‌های امام (ره) کشور و جوانان را در برابر ترفندهای دشمنان ایمن می‌کند.

وی گفت: اشتیاق زائران برای زیارت مرقد امام راحل نتیجه عشق مردم ولایتمدار به این بزرگ‌مرد تاریخ ایران اسلامی است که طی سالیان سال رنج تبعید و مرارت با اتکا به خداوند متعال در برابر ظلم و ستم ایستادگی کرد و عزت و سربلندی را نصیب مردم کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *