جمعه , 15 مهر 1401

درخشش کریم انصاری ‌فرد در لیگ اروپا

المپیاکوس که در مرحله‌ی قبل عثمانلی اسپور را شکست داده بود، در دیدارپنج‌شنبه شب در ورزشگاه کاریسکاکیس برای پیروزی مقابل بشیکتاش ترکیه‌ای تلاش می‌کرد که با عملکرد بهتر نسبت به آنها در نیمه اول بازی را بیشتر در دست داشت و موفق شد در دقیقه 36 روی فرار کریمانصاری ‌فرد از جناح راست زمین و توپ‌گیری عالی او از دوشکو توشیچ، حمله‌ای ترتیب دهد و با سر توپ عالی این مهاجم ایرانی و محو شدن مدافع پیش بشیکتاش، با یک ارسال پای چپ دقیق و ضربه‌ی سر تمام کننده‌ی استبان کامبیاسو به گل برسد.

درخشش کریم انصاری ‌فرد در لیگ اروپا


نیمه اول این مسابقه با برتری یک بر صفر یاران انصاری‌فرد به پایان رسید اما در نیمه دوم بشیکتاش که نمی‌خواست دست خالی یونان را ترک کند بر فشار حملات خود اضافه کرد و توانست در دقیقه 53 توسط ویسنت ابوبکر مهاجم کامرونی‌اش گل تساوی را به ثمر رساند.


حملات المپیاکوس و بشیکتاش تا پایان مسابقه حاصلی در پی نداشت و جدال این دو تیم در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا با نتیجه یک بر یک در یونان به اتمام رسید.


انصاری‌فرد در بازی برگشت مرحله‌ی قبل مقابل عثمانلی اسپور ترکیه و در جریان پیروزی 3 بر صفر المپیاکوس، گل‌های اول و سوم تیم‌اش را به ثمر رسانده بود که امشب هم در حضور 90 دقیقه‌ای خود با یک پاس گل تماشایی برای کامبیاسو، روند خوب خود در لیگ اروپا را حفظ کرد.


دیدار برگشت تیم‌های بشیکتاش ترکیه و المپیاکوس یونان ساعت 21:30 پنج‌شنبه شب هفته آینده(بیست و ششم اسفندماه) در ورزشگاه وودافون آرنا برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *