پنج شنبه , 20 مرداد 1401

چرا پیشنهاد خواندن تیتراژ سریال «خداحافظ بچه»را به لهراسبي دادند؟(+عكس)

پس از موفقیت هایی كه علی لهراسبی با «دلنوازان» و «فاصله ها» تجربه كرد، این بار این خواننده با «خداحافظ بچه» به ملاقات دوستدارانش آمده

138204.jpg


بیشترین وسواس و سخت گیری ها را دارم
علی لهراسبی امسال جزو پر خبرترین خواننده های پاپ داخلی بود كه پس از انتشار آلبوم «تصمیم»، جنجالهای فراوانی در حول و حوش اش بوجود آمد و به هر حال سال شلوغ و پر دردسری را تا كنون تجربه كرده. این خواننده كه همیشه در بحث خواندن تیتراژهای تلویزیونی جسارت و شهرت بالایی را در بین اهالی موسیقی داشته، در ماه رمضان هم با یك كار جدید به تلویزیون برگشته تا باز هم سریال «تیتراژخوانی» های او بعد از «دلنوازان» و «فاصله ها» وارد مرحله ای جدید شود.
حضور او به عنوان خواننده تیتراژ سریال پربیننده شبكه سه در ایام ماه رمضان «خداحافظ بچه» باعث شد سراغی از او بگیریم.

• پیشنهاد خواندن تیتراژ سریال «خداحافظ بچه» از كجا و چظور به تو شد؟

حدود چهل روز قبل بود كه تهیه كننده اثر آقای هاشمی‌ با من تماس گرفتند و موضوع را عنوان كردند. بعد در جلسات مختلفی كه با هم داشتیم در مورد كلیت و موضوعیت كار با هم صحبت كردیم و این جلسات تا به نتیجه نهایی رسیدن، ادامه پیدا كرد. بیشتر موضوعیت بحث و تبادل نظراتمان در مورد متن ترانه بود كه بیشتر و بهتر به سناریو و داستان سریال بخورد و وقتی به نتیجه رسیدیم، من كارم را شروع كردم. در ابتدا چند اتود اولیه برای كار زده شد و همین طور جلو رفتیم تا بالاخره به نتیجه دلخواه رسیدیم.

• پس باز هم مثل همیشه همان سخت گیری ها و وسواس های برای خواندن یك ترانه در اصطلاح «تیتراژی» از سوی تو وجود داشته؟
قطعا همین طور بوده و هست. من همیشه برای اینكه كارم در حد و اندازه های مخاطبم و انتظاراتشان باشد، بیشترین وسواس و سخت گیری ها را دارم. دیگر در حال حاضر در جایگاهی نیستم كه بخواهم ریسك كنم. باید حتما بهترین ها را برای مخاطبم بسازم.

• تو بعد از گل كردن «فاصله ها » و «دلنوازان» در بین مردم، بلافاصله آلبوم جدیدت را در بازار موسیقی منتشر كردی و كنسرت هایت با شور و شوق دوستدارانت همین طور پشت سر هم برگزار شد. این بار هم این روند و رویه را قرار است دنبال كنی؟
آلبوم جدید كه قطعا نه. چون هنوز در مراحل ابتدایی تولید اش است ولی موسیقی روز به روز در حال پیشرفت است و از حركت باز نمی‌ماند. من هم برنامه ریزی هایی را دارم . برای كارم و برای آینده كاری ام. بعد از این سریال و این تیتراژ هم مخاطبان ام باید منتظر غافلگیری های بزرگتری باشند. اتفاقات خوبی در راه اند.

• در مورد شعری كه برای این كار انتخاب كردی چقدر موضوعیت سریال نقش داشت؟
قطعا خیلی اهمیت دارد. ولی در هر صورت من باید تمركز ام روی این باشد كه این قطعه هم به صورت تیتراژ برای این سریال بتواند خودش را نشان دهد و هم به صورت مجزا هویت داشته باشد. یعنی اگر این قطعه را كسی بدون اینكه سریال را هم ببیند ،بشنود بتواند با آن ارتباط برقرار كند. اگر این سریال هم نبود و قرار بود كار بصورت تك تراك منتشر شود، فقط اسمش اینی نمی‌شد كه الان شده و من اسمش را «تو می‌بخشی» می‌گذاشتم. ولی چون اتفاقات این سریال جوری پیش خواهد رفت كه به این اسم كنونی مربوط می‌شود، این اسم انتخاب شد.
ولی آن هویت اصلی هم حفظ شده و در خارج سریال هم همه می‌توانند با آن ارتباط بگیرند.

• بقیه تیتراژ های امسال را هم شنیده ای؟
بله . دوستان و همكاران به هر حال زحمت كشیده اند و كارهایشان را به نحو احسن انجام داده اند.

• كدام كار امسال را بیشتر از بقیه دوست داشتی؟
كار گروه «سون» را خیلی دوست داشتم و به نظرم كار آنها امسال ار بقیه بهتر بوده.

• چه برنامه هایی برای آینده داری؟
بعد از كنسرت تهران خیلی انرژی گرفته ام. انگیزه زیادی برای كنسرت دارم و می‌خواهم باز هم آن لحظه ها تكرار شوند. در حال یك سری برنامه ریزیهایی هستم كه امیدوارم زودتر به جمع بندی های لازم برسیم كه بتوانیم برنامه های جدید را با كیفیت بهتر اجرایی كنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *