سه شنبه , 18 مرداد 1401

هتل عباسی زیباترین هتل خاورمیانه

هتل عباسی زیباترین هتل خاورمیانه به گزارش سی ان ان است.

هتل عباسی زیباترین هتل خاورمیانه

هتل عباسی: زیباترین هتل خاور میانه

سی ان ان در این گزارش ویژه با عنوان «هتل عباسی اصفهان، زیباترین هتل خاورمیانه» به ایران و شهرهای تاریخی آن از جمله اصفهان اشاره کرد و آن را بعنوان یکی از مقاصد گردشگری مهم به گردشگران بین المللی توصیه کرده است.

این شبکه تلویزیونی، هتل عباسی اصفهان را اینگونه توصیف کرد: هتلی منحصر به فرد و دارای زیبایی ایرانی است به مانند «واحه ای» (منطقه ای سرسبز وسط بیابان) در میان شهر و «زمردی سبز» می ماند و تمام نقاط این هتل زیباست و حتی سقف آن ارزش عکس های اینستاگرامی دارد.

هتل عباسی زیباترین هتل خاورمیانه

گزارش سی ان ان از هتل عباسی اصفهان

سی ان ان اضافه کرد: اگر به اصفهان رفتید و سری به هتل عباسی نزدید، این فرصت را از دست داده اید.

این شبکه با اشاره به اینکه ایران، مراکز تاریخی و گردشگری «افسون کننده ای» برای بازدید کنندگان دارد، گزارش داد:
ایران تلاش دارد صنعت گردشگری خود را با توجه به افزایش شمار گردشگران که در سال 2016میلادی به پنج میلیون و 200 هزار نفر رسید، در سال 2017 به روز کُنَد و درعین حال مراکز تاریخی و گردشگری «افسون کننده ای» برای بازدید کنندگان خود دارد و هیچ مکانی همچون هتل عباسی اصفهان نمی تواند دارای چنین جاذبه ای برای اقامت باشد. شهر اصفهان، در اماکن شگفت انگیز تاریخی ایران سهیم است، اما از بسیاری جهات، هتل عباسی به نوبه خود دارای جاذبه گردشگری است؛ ابنیه ای که 300 سال پیش در دوره صفویه و پادشاهی «شاه سلطان حسین» و در نقطه جاده تجاری ابریشم بنا نهاده شد.

هتل عباسی زیباترین هتل خاورمیانه

تصویری از کاروان سرای عباسی در زمان صفویان

این شبکه تلویزیونی آمریکایی در ادامه می گوید: درحالی که تحریم های آمریکا همچنان علیه ایران پا برجاست و بعید به نظر می رسد شرایط در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ نیز تغییر کند، اما گروه هتل داران غیر آمریکایی ورود به صنعت گردشگری ایران را آغاز کرده اند.

به گزارش سی ان ان، در این میان گروه فرانسوی «Accor » در سال 2016میلادی در این زمینه، نخستین گروهی بود که ورود کرده و به دنبال آن گروه هتل داران « روتانا» امارات و «ملیا» اسپانیا به ایران آمدند و انتظار می رود تا سال 2018میلادی، ایران شش شعبه مختلف از هتل ها ی بین المللی را در کشورش داشته باشد.

هتل عباسی زیباترین هتل خاورمیانه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *