جمعه , 15 مهر 1401

صحبت های علی دایی درباره جام جهانی و آخرین وضعیت پرسپولیس

صحبت های علی دایی درباره جام جهانی و آخرین وضعیت پرسپولیس
دایی درخصوص جام جهانی و اینکه دوست دارد چه تیمی قهرمان شود گفت…


علی دایی سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه 70 ، 80 درصد بازیکنانی را که می‌خواسته‌ به پرسپولیس پیوسته‌اند، می گوید« در پست‌هایی که ضعف داشتیم، بازیکنان مورد نیازمان را جذب کرده‌ایم و منتظر نتیجه مذاکرات باشگاه با دیگر بازیکنان مدنظرمان هستیم. قطعا تا هفته آینده تیم را خواهیم بست و فهرست بازیکنان‌مان را تکمیل خواهیم کرد.»
دایی این را می گوید و اشاره ای به وضعیت خلیلی و معمارزاده و احتمالا حضور مهدی رحمتی در پرسپولیس می کند و ادامه می دهد«وضعیت هر بازیکن را برای ماندن یا نماندن به باشگاه گفته‌ام و منتظرم تا نتیجه مذاکرات این دو بازیکن نیز از سوی باشگاه اعلام شود. در مورد سید هم باید بگویم که همه چیز تا هفته آینده نهایی خواهد شد.
فعلا با بازیکنانی که با ما قرارداد بسته‌اند در حال تمرین هستیم و خوشبختانه بازیکنان جدیدمان نیز به ما پیوسته‌اند، ضمن این که در این چند روز تعدادی از بازیکنان امید نیز با ما تمرین کرده‌اند که سعی می‌کنیم از آن‌ها هم در طول فصل استفاده کنیم.»
وی در مورد مذاکره پرسپولیس با یک بازیکن ایرانی مقیم فرانسه نیز گفت«: صحبت‌هایی از سوی باشگاه با این بازیکن انجام شده و قرار است در اردوی دورتموند به ما ملحق شود تا اگر نظرمان را جلب کرد، از او استفاده کنیم. »
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر دلیل مخالفت با سقف قراردادها و این که آیا عملکرد تیم خاصی منظور او بوده است، گفت«: منظور من تیم خاصی یا سپاهان و استیل آذین نبوده است، حرف من این است که ما نمی‌توانیم تعیین کنیم که سقف قراردادها چقدر باشد چرا که در هیچ کجای دنیا این کار را انجام نمی‌دهند. مثلا در اروپا شما نمی‌توانید در خرید بازیکن رئال مادرید را با آرمنیا بیله‌فیلد مقایسه کنید زیرا هر تیمی که پول بیشتری داشته باشد، بازیکنان بهتری نیز به خدمت می‌گیرد.
البته من فقط نظر خودم را در این موضوع گفته‌ام و می‌دانم که موافق یا مخالف بودن من چیزی را عوض نمی‌کند اما باید دید این قانون چقدر تاکنون جواب داده است.»
دایی همچنین درخصوص جام جهانی و اینکه دوست دارد چه تیمی قهرمان شود گفت:« من همیشه طرفدار برزیل بوده‌ام و فکر می‌کنم امسال هم اسپانیا، آرژانتین، انگلیس و برزیل چهار تیم نهایی مسابقه‌ها خواهند بود و در این میان شانس برزیل و آرژانتین برای قهرمانی از بقیه بیشتر است.»


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *