دوشنبه , 24 مرداد 1401

خوليا ايگلسياس(Julio Iglesias)

خوليا ايگلسياس در مادريد به دنيا آمد ( ساعت 2 بعداظهر روز 23 سپتامبر 1943 ) او بزرگترين فرزند از خانواده ي iglesias بود .
داراي يک برادر به نام carlas است .

اولين مدرسه اي که در آن درس خواندن را شروع کرد sagrados carazones بود .

خوليا ايگلسياس(Julio Iglesias)

Julio يک ورزشکار فوق العاده و قابل توجه و درخشنده بود حتي تا جايي که در تيم رئال مادريد به عنوان دروازه بان استفاده شد و روئايي که داشت اين بود که يک بازي فوتبال حرفه اي داشتند باشد .

اما در همين زمان بود که يک شب يعني در شب 22 سمپتامبر 1963 وقتي که در سن 20 سالگي قرار داشت وقتي در حال رانندگي بود از شهر magadahonda به Madrid بود ساعت 2 نصف شب دچار يک سانحه رانندگي شد . ديگر هيچ اميدي نداشت که بتواند دوباره راه برود وقتي بعد از سانحه ي رانندگي به بيمارستان منتقل شد يک مرد جوان که از او نگهداري مي کرد براي دادن اميد به او يک گيتار هديه کرد Julio که هرگز تک نوازي گيتار را نياموخته بود . خود توانست گيتار نواختن را ياد بگيرد . اين يک راه خوب براي از يادبردن اتفاقاتي بود که برايش افتاده بود . اين اتفاقات باعث شد Julio ياد بگيرد کارهاي سخت و اصلي زندگي روزمره ي خود را شروع کند . با گفتن شعر همراه با موزيک آن ها .

او بعد از اين سانحه اميد خود را از دست نداد و دو سال تلاش کرد تا فقط بتواند انگشت شصت پايش را تکان دهد که با تلاش هاي مستمر او همين اتفاق هم افتاد و بعدها توانست خود را به صورت سينه خيز روي زمين بکشد و به خاطر اعتماد بنفس پيدا کردن پايين ديوارهاي خانه اش را آينه هايي نصب کرده بود تا بتواند حرکت خود را در آينه ها تماشا کند که در اين تلاش ها سرانجام منجر شد به نشستن ، ايستادن و حتي راه رفتن او .

بعد از بهبود او براي بيشتر کردن سطح اطلاعات خود راجع به زبان انگليسي به دانشگاه رفت . در اين موقع در فرودگاه (pub) در آخر هفته ها برنامه هايي با موزيک هاي ملي و مردمي اجرا مي کرد .

Julioدر 20 ژانويه سال 1971 با esabhe preysier ازدواج کرد . ثمره ي ازدواج آن ها 3 بچه بود که آخرين بچه ي آن Enrique iglesus است . که در حال حاضر او يکي از بهترين خوانندگان اروپايي است .

اولين جايزه اي که خوليا دريافت کرد به خاطر آهنگ Guinness world book of records بود که يک الماس بود .

اين آهنگ به چند زبان زنده ي دنيا اجرا شده است : اسپانيايي – آلماني – انگليسي – ژاپني – ايتاليايي – فرانسوي – پرتغالي .

او در سال 1685 بازيگري را با افتخار شروع کرد . او با عنوان يک خواننده لاتين جايزه آلمان را در سال 1688 دريافت کرد .

اسم خوليا ايگلسياس به عنوان يکي از مردمي ترين بازيگران دنيا به ثبت رسيده است. او بيش از دويست و پنجاه ميليون آلبوم در سراسر جهان به فروش رسانده است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *