جمعه , 15 مهر 1401

برنامه های کاربردی موبایل جدید +دانلود

در چند هفته احیر برنامه های کاربردی مختلفی را برای کاربران روی سایت قرار داده ایم. در این میان افراد بسیاری کاربران در خواست برنامه های کاربردی برای سیستم عامل های خاصی مانند: جاوا، سیمبیان و ویندوز فون را داشته اند. این هفته چند برنامه از این سیستم عامل ها را برای دانلود قرار داده ایم.


باد صبا 3 – جاوادر این نرم افزار کاربر ضمن مشاهده اعمال ، ادعیه ، آداب ، اوقات شرعی و … بصورت روزانه از قابلیت پخش خودکار اذان در اوقات شرعی شهر مورد نظر نیز برخوردار است. از دیگر امکانات آن می توان به مشاهده اوقات شرعی ۳۲۰ شهر ایران و هر نقطه جغرافیایی دیگر، ارائه وقایع روزانه ، چندین پوسته گرافیکی، تبدیل تاریخ و … اشاره داشت. گفتنی است تقویم باد صبا بدون محدودیت زمانی و به صورت رایگان برای کاربران قابل استفاده می باشد. این نرم افزار مخصوص گوشی های جاوا می باشد.

برای دانلود این برنامه می توانید از اینجا اقدام کنید.

پروفایل اتوماتیک – سیمبینشابد برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در جلسه ای مهم ناگهان موبایلتان شروع به زنگ خوردن می کند و باعث می شود تا جلسه دچار آشفتگی شود. حتما این نیاز را هم احساس کرده اید که به برنامه ای برای تنظیم صدای تلفن در شرایط خاص نیاز دارید. برنامه اتوپروفایل دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید. این برنامه با توجه به شرایط خاصی که برای آن تعریف می کنید تلفن همراه شما را به حالت سکوت می برد یا از آن خارج می کند.

این برنامه را می توانید از اینجا دانلود کنید.

آنتی ویروس قدرتمند – ویندوز فونیکی از برنامه های بسیار نیاز برای هر تلفن همراهی یک آنتی ویروس قدرتمند است تا بتواند از ورود بد افزارهای مختلف به داخل تلفن همراه تان جلوگیری کند. نرم افزاری که اینجا برای شما قرار داده شده است “Flexilis Mobile Security” نام دارد و قابلیت های گسترده ای را دارا است. با استفاده از این نرم افزار می توانید از تمامی عکس های و موارد موجود داخل موبایلتان فایل بک آپ بسازید و همچنین دیوار آتش بسیار قدرتمندی دارد.

برای دانلود این نرم افزار اینجا را کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *