جمعه , 21 مرداد 1401

آشنایی با گوشی های N97 وN86


آشنایی با گوشی های N97 وN86
علیرضا شفیع پور” مدیرکل نوکیا در ایران در این نشست مطبوعاتی به بررسی قابلیت های دو مدل فوق و سطح ارتقا تکنولوژی گوشی نوکیا پرداخت.وی با اشاره به ورود اولین موبایل کامپیوتر به بازار ایران در۱۲ سال پیش گفت: تا چندی پیش تلفن های همراهی که توانایی شخصی شدن داشته باشد و به افراد امکان تجربه اتصال به اینترنت و تمام جزییات مربوط به آن را برحسب سلیقه شخصی افراد بدهند به عنوان یک رویا به حساب می آمد.وی ادامه داد: نوکیا این امررا با عرضه N97 این برند که از دو ماه گذشته وارد بازار ایران شد، به واقعیت تبدیل کرد.
شفیع پور تصریح کرد: یکی دیگر ازگوشی های مهم سری N که به تازگی وارد بازار شده نوکیا N86 هشت مگاپیکسلی است که به عنوان بهترین گوشی با قابلیت پیشرفته عکاسی نوکیا به شمار می آید.در ادامه این نشست خبری “هنری ماتیلا” رئیس بازاریابی سری N در خاورمیانه و آفریقا گفت: بیش از ۴۰ درصد از تمام کاربران اینترنت در کل جهان اکنون به موبایل اینترنت مجهز هستند و تعدادی افرادی که در سال ۲۰۱۲ از طریق گوشی تلفن همراه خود توانایی دسترسی به اینترنت را خواهند داشت بیش از ۵/۱ میلیارد نفر تخمین زده شده که بیش از کاربران اینترنت ثابت خواهد بود.
وی با اشاره به موضوع فوق گفت: به موجب همین امر تا سه سال آینده نیمی از ابزار ما برای دسترسی به اینترنت از طریق گوشی تلفن همراه خواهد بود.”
وی افزود: N97 ،گوشی با صفحه کلید کامل و صفحه نمایشی لمسی همانند یک موبایل کامپیوتر مناسب با دنیای اطراف به کاربران کمک می کند که با نوکیا N97 سری N رهبر تبدیل اینترنت به اینترنتی برای شما خواهد بود.
وی با اشاره به گوشی N86 که برنده جایزه TIPA به عنوان بهترین گوشی با قابلیت پیشرفته عکاسی در سال۲۰۰۹ شده است، تصریح کرد: “ممکن است افراد همیشه به دوربین دیجیتالی دسترسی نداشته باشند،اما گوشی تلفن همراه آنها همه جا همراهشان خواهد بود که با دوربین هشت مگاپیکسلی این گوشی کار برای کاربران آسان شده است.”
رئیس بازاریابی سری N در خاورمیانه و آفریقا ادامه داد: از آنجا که داشتن لنز هشت مگاپیکسلی به تنهایی تضمینی برای عکسی با کیفیت نیست ، دوربین عکاسی مجهز به دریچه دیافراگم قابل تنظیم بوده تا در شرایط مختلف تاریکی و یا نور کم شاهد عکس هایی با کیفیت عالی باشیم.
در ادامه این نشست مدیرکل نوکیا در ایران در پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر افت قیمت گوشی N97 در بازار گفت: نوسان قیمت گوشی های نوکیا از سوی این شرکت مشخص نمی شود. چرا که قیمت نهایی گوشی ها بر حسب میزان عرضه و تقاضا در بازار تعیین می شود.
همچنین وی در خصوص تمایزهای سری N و E این برند گفت: سری E این برند بیشتر بر کاربردهای تجاری و اداری تولید می شود و سری N این برند نیز با دوربین بالا و اینترنت ساخته می شود.
منبع:itanalyze
آشنایی با گوشی های N97 وN86

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *