پنج شنبه , 10 آذر 1401

CNN:احمدی‌نژاد،اوباما رامی‌خورد! + عکس

به گزارش شبکه ایران،‌ شبکه تلویزیونی”سی‌ان‌ان” در گزارشی با اشاره به محتمل بودن مناظره اوباما با احمدی‌نژاد در جریان سفر وی به نیویورک تصریح کرد:

CNN:احمدی‌نژاد،اوباما رامی‌خورد! + عکس

از آنجا که اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران نتوانست مقامات این کشور را از پیشبرد اهداف هسته‌ای خود باز دارد،‌ این امکان وجود دارد باراک اوباما با اتخاذ رویکردی دوستانه‌تر، بخواهد از طریق دیدار و مناظره با رییس‌جمهور ایران، اهداف خود را دنبال کند.
ژنرال جیمز جونز مشاور امنیت ملی آمریکا گفته است: چنانچه ایران دوباره برای شرکت در مذاکرات هسته‌ای به “جامعه بین‌المللی” بپیوندد، این احتمال وجود دارد که باراک اوباما با دیدار و مذاکره با رییس‌جمهور این کشور موافقت کند.
از سوی دیگر، سی‌ان‌ان طی یک نظرخواهی از مخاطبان خود، از آن‌ها خواست تا موضع خود را در قبال این دیدار و مناظره احتمالی عنوان کنند.
هیثم یکی از کاربران عرب این شبکه تلویزیونی عنوان کرده که این مناظره باید انجام شود چرا که بدون گوش دادن به صحبت‌های یک نفر، نباید در مورد او قضاوت کرد.
هیل یک کاربر غربی این شبکه خبری نیز تاکید کرد: این مناظره نباید انجام شود چرا که باراک اوباما بی‌نهایت بی‌تجربه و خام است و احمدی‌نژاد در جریان بحث‌هایش، او را زنده زنده می‌خورد!
مونا دیگر کاربر این شبکه نیز عنوان کرده که پیش از انجام چنین مذاکره‌ای، تدوین یک دستور کار و کسب آمادگی‌های لازم در سطح مقامات پایین‌تر ضروری است و یک ملاقات به منظور انجام گپ و گفت صرف، فایده‌ای ندارد.
دیگر کاربر سی‌ان‌ان به نام فردریک نیز عنوان کرد: گرچه مذاکره و گفتگو در حالت کلی یک شیوه عالی برای بحث درخصوص تفاوت‌ها و حل مشکلات است اما این گفتگو به نفع آمریکا نیست چرا که به موقعیتی برای تقویت موضع ایران در بحث هسته‌ای تبدیل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.