یکشنبه , 10 مهر 1401

190 كيلو هروئين از بار هندوانه بيرون كشيده شد

190 كيلو هروئين از بار هندوانه بيرون كشيده شد

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي استان فارس گفت: با هوشياري مأموران انتظامي فارس 190 كيلوگرم هروئين در زير بار هندوانه كشف شد.


به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان فارس، فرمانده انتظامي فارس اظهار داشت: ماموران ما مطلع شدند باندي به ‌صورت گسترده در امر تهيه و توزيع مواد مخدر در سطح استان‌هاي فارس، سيستان و بلوچستان و هرمزگان فعاليت دارند و محموله‌هاي مواد مخدر را در پوشش بار صيفي‌جات حمل و توزيع مي‌كنند.
علي مؤيدي افزود: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان فارس پس‌ از انجام يك ماه كار اطلاعاتي و اطمينان از ورود يك محموله مواد مخدر به شهرستان شيراز، اعضاي باند و منازل آنها را در شيراز شناسايي كردند.
وي ادامه داد: ماموران ضمن ايجاد چند تور ايست و بازرسي در محور شيراز، جهرم خودروهاي عبوري را كنترل تا اينكه روز گذشته يك دستگاه خودروي كاميون حامل بار هندوانه متعلق به اعضاي اين باند را مشاهده و توقيف كردند.
فرمانده انتظامي فارس خاطرنشان كرد: در بازرسي از اين كاميون مقدار 190 كيلوگرم هروئين كه به ‌طرز ماهرانه‌اي در زير بار هندوانه جاسازي شده بود، كشف و راننده و سرنشين خودرو دستگير شدند.
وي در ادامه از كشف شش كيلوگرم ترياك در شهرستان‌هاي ني‌ريز و لارستان خبر داد و تصريح كرد: ماموران انتظامي ني‌ريز در بازرسي از منزل فردي در اطراف آن شهرستان حدود چهار كيلوگرم ترياك كشف و متهم را دستگير كردند.
مؤيدي افزود: در لارستان نيز مأموران انتظامي آن شهرستان با متوقف‌ كردن يك دستگاه خودرو پيكان كه حامل موادمخدر بود راننده آن را دستگير و در بازرسي از خودرو مقدار دو كيلوگرم ترياك كه به ‌طرز ماهرانه‌اي جاسازي شده بود، كشف كردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.