چهارشنبه , 6 مهر 1401
نوا

گلایه های زيبا بروفه از افراد سودجو

متاسفانه در اين مدت برخي از دوستان مي‌شنوند كه همچنان با اين بحران مواجه هستم و يا اصلا در ايران حضور ندارم كه تمام اين صحبت‌ها شايعه است و از ابتدا نيز هيچ مشكلي براي كار نداشته‌ام و صرفا عدم كار من به دليل يك بحران شخصي بود.
فارس: زيبا بروفه با اعلام اينكه يك سري افراد سودجو باعث شدند تا 4 سال از سينما دور باشم گفت:خوشبختانه هم اكنون اين بحران را سپري كردم و هيچ منع قانوني براي فعاليت در سينما و تلويزيون ندارم.

اين بازيگر سينما و تلويزيون با اعلام اين مطلب گفت: از ابتدا نيز مشكلي براي كار نداشته‌ام اما مشكلي كه سودجويان به وجود آوردند باعث شد 4 سال يك بحران روحي را سپري كنم و به همين دليل سعي كردم كمتر در عرصه سينما و تلويزيون حضور داشته باشم اما اكنون اين بحران روحي را سپري كردم و به تازگي با حضور در فيلم‌هاي تلويزيوني دوباره به عرصه بازيگري بازگشته‌ام.

بروفه خاطرنشان كرد: در مدت اخير در دو كار مناسبتي به مناسبت ولادت امام رضا(ع) بازي كردم كه يكي از آنها روز جمعه با نام «من و تو» از شبكه2 پخش شد و كار ديگري نيز آماده پخش دارم به نام «هشت» كه به همراه حميدرضا پگاه نقش اصلي آن را به عهده داريم كه به احتمال فراوان در روز عيد قربان پخش خواهد شد.

وي افزود: متاسفانه در 4 سال گذشته به دليل بحران خاصي كه سپري كردم نتوانستم در سينما حضور فعالي داشته باشم و در اوج كار خود مجبور شدم از سينما دور باشم آن هم با سوءاستفاده‌اي كه يكسري آدم سودجو در مورد زندگي خصوصي من انجام دادند ما با پايان اين كابوس 4 ساله در حال بررسي پيشنهادهاي مختلف هستم كه به دليل بهتر بودن پيشنهادهاي تلويزيوني كار خود را با تلويزيون شروع كردم.

بروفه تاكيد كرد: متاسفانه در اين مدت برخي از دوستان مي‌شنوند كه همچنان با اين بحران مواجه هستم و يا اصلا در ايران حضور ندارم كه تمام اين صحبت‌ها شايعه است و از ابتدا نيز هيچ مشكلي براي كار نداشته‌ام و صرفا عدم كار من به دليل يك بحران شخصي بود.

اين بازيگر سينما و تلويزيون خاطرنشان كرد: من در يك زمان تاريخي هيچ مصاحبه‌اي با رسانه‌هاي گروهي انجام ندادم چرا كه حتي رد كردن يك پيشنهاد كاري آنقدر از سوي دوستان بزرگ مي‌شد و تعابيري مختلفي از آن برداشت مي‌شد كه شرايط براي هر كسي سخت مي‌كند اما دوستان نمي‌دانند كه با اينگونه تعابير غلط چه ضرر بزرگي به هنرمندان وارد مي‌كنند و اين موضوع اصلا قشنگ نيست.

منبع-فردا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.