پنج شنبه , 10 آذر 1401

گفت و كوی گل با فرهاد مجيدی:هميشه جوانهايی هستند كه برای تيم ملی شايسته تر از من بوده اند

گفت و كوی گل با فرهاد مجيدی:هميشه جوانهايی هستند كه برای تيم ملی شايسته تر از من بوده اند
از تيم ما قراربود مهرشاد مومنی و جباری تست بدهند كه اسم من جانشين آنها شد البته من مشكلی با اين مسئله ندارم و رفتم تست دادم اما چرا فدراسيون اعلام نمی‌كند كه من پارسال 4 بار تست دوپينگ داده‌ام…
فرهاد مجیدی مهاجم استقلال در پایان بازی با سپاهان به دلیل اتفاقاتی كه بین وی و افسران دوپینگ افتاد خبر ساز شده است مجیدی در مصاحبه با سایت گل درباره این اتفاق و مصاحبه های جنجالی بعد از ان صحبت می‌كند او با درخشش در مسابقه روز گذشته شایستكی خود را برای حضور در تیم ملی نشان داده است و همین مسئله سوژه ان را جذاب تر می‌كند:
*آقای مجیدی مصاحبه های شما سوژه اول روزنامه است دقیقا چه اتفاقی افتاده؟
موضوع این بود كه من برای تست دوپینگ احضار شدم و نمونه دادم البته خود این مسئله چیز خاصی نیست اما وقتی كه داشتیم بیرون می‌آمدیم افسر دوپینگ گفت از فدراسیون تماس گرفته اند كه از تو تست بگیریم و الا اسم من در قرعه اولیه بیرون نیامده بود.
* پس اسم چه كسی بیرون آمده بود؟
از تیم ما قراربود مهرشاد مومنی و جباری تست بدهند كه اسم من جانشین آنها شد البته من مشكلی با این مسئله ندارم و رفتم تست دادم اما چرا فدراسیون اعلام نمی‌كند كه من پارسال 4 بار تست دوپینگ داده‌ام. البته من مسأله‌ایی با این موضوع ندارم و برای اینكه حرف وحدیثی پیش نیاید رفتم و تست دادم اما شما بروید و ببینید كجای دنیا از یك بازیكن در طول یك فصل 4بار تست دوپینگ می‌گیرند بعد، چرا فدراسیون اعلام نمی‌كند كه هر 4 تست فرهاد مجیدی درسال گذشته منفی بوده است. این سوالی است كه برای خود من هم پیش آمده.
*سوال می‌شود اما آقای هاشمیان گفته‌اند كه اسم شما به صورت تصادفی بیرون آمده؟
خدا را شكر پزشك سپاهان شاهد این ماجرا بوده و او هم اعلام كرده كه اسم من را درآورده‌اند. البته من هم نهایت همكاری را انجام داده‌ام و افسران دوپینگ هم آدم‌های خوبی بودند.
*احتمال چون بحث شما با بحث تیم ملی گره خورده این مسأله حادتر شده است.
من به نبودنم در تیم ملی اعتراضی ندارم.
*اما اینطور به نظر می‌رسید كه شما از این مسأله ناراضی هستید؟
من در این همه سالی‌ كه دارم فوتبال بازی می‌كنم خیلی‌ وقت‌ها در تیم ملی نبود اما هرگز به خودم اجازه ندادم كه اعتراض كنم. همیشه هم جوانهای شایسته‌تری در فوتبال ایران بوده‌اند كه بخواهند در فوتبال ایران بازی كنند، دیروز هم كه از من سوال شد گفتم كه نظر آقای قطبی این بوده و مشكل خاصی هم نیست.
*در همه این‌ سال‌ها شما چندان در چشم نبودید اما امسال كه مردم بازیتان را می‌بینند این تأسف وجود دارد كه چرا فرهاد مجیدی این همه سال بیرون از فوتبال ملی قرار داشته است. در حالی كه مطمئناً حضور شما می‌توانست خیلی به ما كمك كند.
من هرگز درباره اتفاقاتی كه در گذشته افتاده ذهن خودم را درگیر نخواهم كرد. به هر حال قسمت نبوده كه من باشم و در امارات به فوتبالم ادامه دادم اما موقعی هم كه بهترین بازیكن لیگ امارات شدم كسی از من دعوت به عمل نیاورد. من خیلی از این بابت احساس ناراحتی نمی‌كنم و تأسفش را هم نخواهم خورد.
*ظاهرا گفته بودید آقای قطبی دلایل حذف شما را از تیم ملی اعلام كند.
بچه‌های خبرنگار پیش من آمدند و گفتند افشین قطبی در یك مسابقه تلویزیونی اعلام كرده فرهاد مجیدی خودش می‌داند چرا دعوت نشده. اما من واقعا نمی‌دانم كه چرا دعوت نشدم و خیلی دوست دارم كه در این زمینه خیلی شفاف اعلام كنند كه چرا به تیم ملی دعوت نشدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.