یکشنبه , 3 مهر 1401
نوا

کیومرث ملک مطیعی در بیمارستان بستری شد

کیومرث ملک مطیعی در بیمارستان بستری شد

کیومرث ملک مطیعی سال 1315 در بندرانزلی متولد شد. بازی در تئاتر را از سال 1330 در رشت و بازی در سینما را…

کیومرث ملک مطیعی، یکی از هنرمندان پیشکسوت کشور به دلیل بیماری در بیمارستان بستری شد.
به گزارش خبرنگار مهر در کرج، کیومرث ملک مطیعی یکی از هنرمندان پیشکسوت در عرصه تلویزیون، تئاتر و سینماست که به دلیل بیماری در بیمارستان شهیاد تهران از سه روز پیش بستری شده است.
این هنرمند به دلیل ضعف اعصاب، پادرد و استخوان درد در این بیمارستان بستری شده است. کیومرث ملک مطیعی ساکن کرج است و سالها در زمینه هنرهای نمایشی فعالیت کرده است.
کیومرث ملک مطیعی سال 1315 در بندرانزلی متولد شد. بازی در تئاتر را از سال 1330 در رشت و بازی در سینما را از سال 1350 شروع به کار کرد.
وی تا کنون در چندین مجموعه تلویزیونی و سینمایی همچنین چندین تئاتر ایفای نقش کرده است.
این هنرمند با چندین هنرمند پیشکسوت دیگر معاصر بوده و از میان آثاری که در آنها ایفای نقش کرده، می توان به گل بارون (۱۳۸۸)، پسر آدم، دختر حوا (۱۳۸۷)، پوست موز (۱۳۸۷)، صبح روز هفتم (۱۳۸۷)، کلانتری غیرانتفاعی (۱۳۸۷)، خروس جنگی (تلخ و شیرین) (۱۳۸۶) و قاعده بازی (۱۳۸۵) اشاره کرد.
عروس فراری (۱۳۸۳)، فردا روز دیگری است (۱۳۷۴)، الو!الو! من جوجوام (۱۳۷۳)، دیدار (۱۳۷۳)، آوای دریا (۱۳۶۹)، ترن (۱۳۶۶)، جنگلبان (۱۳۶۶)، سرزمین آرزوها (۱۳۶۶)، بگذار زندگی کنم (۱۳۶۵)، معما (۱۳۶۵)، میهمانی خصوصی (۱۳۶۵)، تفنگ شکسته (۱۳۶۴) و راه دوم (۱۳۶۳) از دیگر آثاری است که ملک مطیعی در آنها ایفای نقش کرده است.

منبع: mehrnews.com


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.