شنبه , 19 آذر 1401

کمپانی Pantone رنگ سال 2010 را اعلام کرد

کمپانی Pantone رنگ سال 2010 را اعلام کرد
کمپانی Pantone یکی از معتبرترین کمپانی های آرایشی بهداشتی است که برای طراحی و دنیای مد استانداردهای رنگی تعیین می کند

کمپانی Pantone رنگ سال 2010 را اعلام کرد:
فیروزه ای
کمپانی Pantone یکی از معتبرترین کمپانی های آرایشی بهداشتی است که برای طراحی و دنیای مد استانداردهای رنگی تعیین می کند. این کمپانی امروز اعلام کرد که رنگ سال 2010 ، فیروزه ای و طیف رنگی فیروزه ای درخشان و براق است. با ترکیب رنگ آبی و سبز ملایم ، رنگ فیروزه ای آرامش بخشی ظاهر می شود . این رنگ به انسان احساس تندرستی و خوشبختی را القا می کند.
در بسیاری از فرهنگ ها ، رنگ فیروزه ای موقعیت خاص و برجسته ای نسبت به سایر رنگ ها دارد. برخی عقیده دارند که این رنگ یک طلسم حمایت کننده است ، رنگ عمیق فیروزه ای بیماران را شفا داده و به انسان احساس آرامش می دهد . این رنگ ، رنگ درستی و صداقت است چرا که از آب و آسمان سرچشمه می گیرد. بعد از سالها تحقیق و بررسی درمورد رنگ ها ، مشخص شد که رنگ فیروزه ای بیشتر از سایر رنگ های ملایم به انسان آرامش بخشید و حتی برخی ادعا می کنند که از این رنگ الهام می گیرند.

تصور کنید که در جزیره ای گرمسیری در میان اقیانوسی آرام ایستاده اید و یا سنگی در دست دارید که شما را از ارواح شیطانی محافظت می کند ؛ در هر دو صورت از رنگ آبی فیروزه ای احساس اطمینان و آرامش به شما دست می دهد. رنگ فیروزه ای رنگی است که اغلب مردم احساس مثبتی در مورد آن دارند. رنگی است که هم مردان آن را دوست دارند و هم زنان از آن در لباس هایشان استفاده می کنند. با ته رنگ سرد و گرمی که این رنگ دارد ، می تواند در هر مکانی قرار بگیرد . ترکیب رنگ فیروزه ای و قهوه ای شادی و هیجان را با خود به ارمغان می آورد ، اگر آن را با رنگ صورتی یا قرمز هماهنگ کنید ، ترکیب رویایی به لباس های شما خواهد داد. و اگر این رنگ را با انوع رنگ سبز هماهنگ کنید ، ترکیب شاد و سرزنده ای خواهد داشت مخصوصا اگر با رنگ زرد-سبز ادغام شود.
در دنیای مد ، استفاده از رنگ فیروزه ای در لباس های ابریشمی و جواهرات انتخاب هوشمندانه ای تلقی میشود . به دلیل انطباق پذیری رنگ فیروزه ای ، این رنگ در طراحی جواهرات ، کفش ، محصولات آرایشی مو و لاک ناخن ، کراوات ،‌ پیراهن های مردانه و حتی لباس های ورزشی نیز به کار برده می شود.
برای عروس خانم هایی که می خواهند در روز عروسی شان متفاوت به نظر برسند ، رنگ فیروزه ای انتخاب جالبی است.
به علاوه رنگ فیروزه ای یکی از 300 هزار رنگی است که در بین محصولات کمپانی Pantone ‌قابل دسترس است . رنگ فیروزه ای رنگی است که شما را به هیجان می آورد ، ته رنگ گرمی دارد و به مکان های سرد گرمی خاصی می بخشد. رنگ فیروزه ای در آشپزخانه ، روشنایی بسیار زیبایی به میز غذاخوری و سایر وسایل آن می دهد.
در مورد کمپانی Pantone
کمپانی Pantone LLC ، نزدیک به نیم قرن است که در زمینه رنگ شناسی تحقیق و بررسی می کند ، این کمپانی در زمینه خلاقیت در طراحی محصولات و نوآوری در رنگ ها بسیار حرفه ای است. طراحان صنعت پوشاک همواره از این کمپانی برای رنگ لباس ها و محصولاتشان الهام می گیرند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.