سه شنبه , 8 آذر 1401

پسر کو نشان دارد از پدر و مادر و بالعکس!

پسر کو نشان دارد از پدر و مادر و بالعکس!
اول ویکتوریا بکام در گفتگویی عنوان کرد که به توصیه های پسرش برای انتخاب لباسها توجه می‌کند و حالا دیوید بکام موهایش را به مدل پسر چهارساله اش زده است …

کروز بکام پسر چهارساله دیوید بکام هم این روزها برای خودش نامی در دنیای مد دست وپا کرده و والدینش را به عکس العملهایی وادار ساخته است.
اول ویکتوریا بکام در گفتگویی عنوان کرد که به توصیه های پسرش برای انتخاب لباسها توجه می‌کند و حالا دیوید بکام موهایش را به مدل پسر چهارساله اش زده است.
بکام با این مدل مو در بازی آخر تیم ال ای گالاکسی در مقابل تیم شیواز حضور داشت و کروز به همراه برادر هفت ساله اش رومئو از نزدیک این بازی را تماشا کردند و برای پدرشان به خاطر این برد هورا کشیدند.تابحال در رسانه ها این خانم و آقای بکام بودند که بیشتر خبرساز می‌شدند اما ظاهرا ژن خبرساز بودن به کروز هم سرایت کرده و باید منتظر اخبار تازه تری از این پسر ماجراجو باشیم.
گرچه تیم ال ای گالاکسی این بازی را با نتیجه یک برصفر به سود خودش خاتمه داد اما بکام در تیم منتخب فابیو کاپلوبرای بازی دوستانه با برزیل در شنبه آینده در شهر دوحه قطر جایی ندارد ولی هنوز امیدوار به تجریه چهارمین جام جهانی اش در تابستان سال آینده است.

منبع: khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.