پنج شنبه , 18 خرداد 1402

يک زن امريکايي اينترنتي مسلمان شد+عکس

يک زن امريکايي اينترنتي مسلمان شد+عکس

يک زن امريکايي اينترنتي مسلمان شد+عکس

خانم نيکول کوئين اهل دالاس آمريکا در مي 2007 از مسيحيت به اسلام گرويد. وي همانند ساير زنان آمريکا مشروب ميخورد ، در کلوب هاي شبانه شرکت ميکرد . اما زمني پيش آمد که وي با سوالهاي بيجواب فراواني روبرو شد .

دوستانش وي را تشويق کردند تا جواب سوالاتش را از مسلمانان بپرسد. پس از آن نيکول چنان مجذوب شد که تا ساعت 4 صبح مشغول تماشاي ويديوهاي يوتيوب و افراد تازه مسلمان شده آمريکايي بيدار ماند. وي همواره از خود اين سوال را ميکرد که چرا اين افراد مسلمان شده اند؟ سرانجام تصميم نهايي گرفته شد و راه وي انتخاب شد.

نيکول اسلام را به عنوان راهنما برگزيد و مقصد خود را بر اساس آن انتخاب نمود. مادر وي ميگويد نيکول کتاب هاي زيادي راجع به اسلام خوانده بود اما هيچگاه فکر نميکرديم که وي مسلمان شود. دوستان وي نيز از اين عمل وي حيرت زده شدند. اما نيکول شک به دل خود راه نداد.

خانم نيکول کوئين اهل دالاس آمريکا در مي 2007 از مسيحيت به اسلام گرويد. وي همانند ساير زنان آمريکا مشروب ميخورد ، در کلوب هاي شبانه شرکت ميکرد اما زمني پيش آمد که وي با سوالهاي بيجواب فراواني روبرو شد . دوستانش وي را تشويق کردند تا جواب سوالاتش را از مسلمانان بپرسد.

پس از آن نيکول چنان مجذوب شد که تا ساعت 4 صبح مشغول تماشاي ويديوهاي يوتيوب و افراد تازه مسلمان شده آمريکايي بيدار ماند. وي همواره از خود اين سوال را ميکرد که چرا اين افراد مسلمان شده اند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.