چهارشنبه , 9 بهمن 1398

ويژه خانم‌ها: سفر به دنياي مردانه

چه بسيار خانم‌هايي که سرکلاس‌هاي ما نشسته‌اند و هنوز ازدواج نکرده‌اند؛ بس که اين کلاس‌هاي ما باکلاس است. اينها، از آن دسته آدم‌هاي بابرنامه‌اي هستند که بدون کسب صلاحيت‌هاي لازم، قصد ندارند دم به تله بدهند. ماهم براي اين عده افراد خوش‌فکر و بافرهنگ، توصيه‌هاي ويژه‌اي داريم تا قبل از ورود به دنياي سراسر رمز‌و‌راز و شگفتي آقايان، بتوانند شناختي- ‌هرچند جزئي و مختصر- از آنها به دست آورند.

1 – آقايان توانايي‌هايي دارند که شما را به شگفتي وامي‌دارد. آنها مي‌توانند در هر نوع شيشه‌اي را باز کنند؛ از شيشه مرباي آلبالو گرفته تا عسل بهاره آويشن. در اين باره ترديد نکنيد؛ بدون هيچ‌گونه وسيله کمکي و در عرض چند ثانيه.

2 – آقايان مي‌توانند موقع گوش دادن دقيق و جدي به حرف‌هاي شما، از ته قلب بخوابند. حتي ممکن است در اين ميان، با اداي کلماتي مانند «آها، چه جالب» و مانند آن، با شما همراهي هم بکنند اما اين دليل بر بيداري آنها نيست. تعجب نکنيد، خودتان بعينه خواهيد ديد.

3 – آقايان مي‌توانند بدون حمل هيچ‌کدام از انواع و اقسام کيف‌هاي کوچک و بزرگي که شما دست‌تان مي‌گيريد،با يک دست کت و شلوار بروند مهماني؛ کليد و تلفن همراه‌شان را هم توي دست‌شان مي‌چرخانند

ويژه آقايان: سفر به دنياي زنانه

چه بسيار آقاياني که سرکلاس‌هاي ما نشسته‌اند و هنوز ازدواج نکرده‌اند؛ بس که اين کلاس‌هاي ما باکلاس است. اينها، فکر مي‌کنند خانم‌ها را شناخته‌اند و رگ خواب آنها را توي دستشان دارند. اما هيهات! اگر بتوانيد حتي بعد از عمري زندگي مشترک باز هم ذره‌اي از آن دنياي پررمزوراز را درک کرده باشيد. يک دنيا شگفتي است که در هر لحظه يک بارقه از آن را خواهيد ديد. براي اينکه از الان آماده باشيد، به اين نکات جادوگرساز توجه کنيد.

باشد که به دردتان بخورد!

1 – خانم‌ها مي‌توانند همزمان که غذا درست مي‌کنند، با تلفن حرف بزنند، به بچه ديکته بگويند، سريال تلويزيون را تماشا كرده و انباري را تميز کنند. (اين را ديگر باور نمي‌کنيد، نه؟) اين براي خانم‌ها خيلي عادي است که بتوانند همه اين کارها را باهم انجام بدهند و گيج نشوند. چيزي که شما در خواب هم نمي‌توانيد ببينيد.

2 – خانم‌ها اين قابليت را دارند که موقع آماده‌شدن براي مهماني، 75 دقيقه وقت صرف کنند. البته اين غير از آماده شدن از روزهاي قبل است که در اماکن ديگري مانند آرايشگاه، فروشگاه‌هاي لباس و غيره گذشته است. احتمالا شما – که اين کار را حداکثر در 20 دقيقه انجام مي‌دهيد- هرگز به راز اين دقايق و ساعت‌ها پي نخواهيد برد.

دانستن اينكه اين اخلاق عمومي بيشتر خانم‌ها و اغلب آقايان است، كمك مي‌كند تا فكر نكنيد همسرتان از كره مريخ آمده و خوش به حال ديگران كه «همسراني چنين و چنان» دارند! اين مهم‌ترين درس كلاس جادوگري است!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *