یکشنبه , 10 مهر 1401

هدیه باورنکردنی خد به این زوج نابارور (+عکس)


“سارا” و “بروس” بعد از سالها ازدواج و تلاشهای ناموفق براي بچه دار شدن سرانجام براي اولين بار طعم فرزند دار شدن را چشيدند و خداوند ناگهان به آنها 5 فرزند داده است . اگرچه دولت براي نگهداري از 5…

“سارا” و “بروس” بعد از سالها ازدواج و تلاشهای ناموفق براي بچه دار شدن سرانجام براي اولين بار طعم فرزند دار شدن را چشيدند و خداوند ناگهان به آنها 5 فرزند داده است . اگرچه دولت براي نگهداري از 5 قلوها به آنها اعلام کمک کرده است اما اين زوج هنوز هم در شوک هستند و ميگويند واقعا نميدانند چگونه اين 5 نوزاد را بزرگ کنند.

هدیه باورنکردنی خد به این زوج نابارور (+عکس)

سارا 29 ساله در اين رابطه ميگويد اگرچه بعيد ميدانم بتوانم از پس اين کار برآيم اما خدا را شکر ميکنم که بدون هيچ مشکلي بچه ها به دنيا آمده اند.
اين بچه ها که 3 دختر و دو پسر هستند هرکدام حدود 1.5 کيلوگرم وزن دارند و به زودي از بيمارستان مرخص ميشوند. پزشکان به دليل حجم زيادي که تولد چند قلوها به رحم مادر وارد ميکند چندين هفته زودتر ازموعد بچه ها را به دنيا مي آورند. آنها ابتدا سعي ميکنند تا جايي که امکان دارد جنين در رحم مادر رشد کند و زمانيکه که ديگر مشکلي سلامتي او را تهديد نميکند او را به دنيا مي اورند.
اين زوج بعد از 10 سال ناباروري و با تلاش فراوان موفق به داشتن اين موهبت الهي شده اند و حالا با قرار دادن عکس آنها در صفحه فيس بوکشان از همه کساني که براي رسيدن آنها به آرزويشان تلاش کرده و دعا کرده اند تشکر کردند.

هدیه باورنکردنی خد به این زوج نابارور (+عکس)

هدیه باورنکردنی خد به این زوج نابارور (+عکس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.