سه شنبه , 29 بهمن 1398

نیوشا ضیغمی را بیشتر بشناسید

18تیر 1359 (8 جولای 1979)
انسانی قدرشناس و بامحبت است و اگر كسی لطفی به او كند، حتما آن را جبران خواهد كرد:
نیوشا ضیغمی موفقیت و جایگاهش به عنوان بازیگر در سینمای ایران را مدیون آقایان جعفری جوزانی و محمدعلی سجادی می‌داند.
به تقدیر و سرنوشت معتقد است:
ضیغمی می‌گوید: «برای شروع بازیگری به كانون می‌رفتم ولی بازیگری برایم خیلی جدی نبود. شفاف‌تر بگویم تلاش آنچنانی برای بازیگر شدن در آن زمان نكردم و این خواست خدا بود كه وارد این حرفه شدم.»
زندگی شخصی را از زندگی شغلی‌اش جدا می‌داند و هر دو را با هم پیش می‌برد:
نیوشا ضیغمی: من فكر می‌‌كنم كار و پیشرفت یك زن در جامعه هیچ ربطی به موفقیتش در زندگی شخصی و خصوصی‌اش ندارد. خانمی می‌تواند در جامعه موفق باشد كه زندگی شخصی موفق و سالمی داشته باشد.
اعتمادبه‌نفسش قابل تحسین است:
نیوشا ضیغمی علت موفقیتش را در ایمان داشتن به كارهایی كه می‌خواسته انجام دهد می‌داند و اینكه همیشه باور داشته، كاری كه می‌خواهد به سرانجام برساند برایش مهم است و آن را باید انجام دهد. كارم را دنبال می‌كنم و سختی‌ها نمی‌تواند مانع من باشد، چون از شكست نمی‌ترسم پس حتما به نتیجه می‌رسم.»
اعتقادات برایش بسیار ارزشمند است:
نیوشا ضیغمی در سال 90 به مناسبت هفته دفاع مقدس به گلزار شهدای یزد رفت.
پول و ثروت بی‌ارزش‌ترین ملاك‌ها در زندگی‌اش است:
هیچ‌كدام از فعالیت‌های ضیغمی طبق گفته خودش جنبه مالی برای او نداشته و صرفا به دنبال علایقش بوده.
به دنبال زندگی ایده‌آل است:
ضیغمی می‌گوید: اگر فرد به این نتیجه برسد كه هدفش از زندگی چیست و برای چه چیزی زندگی می‌كند و برای خودش آن را مشخص كند، زمانی كه به اولین هدف رسید زیربنایی می‌شود. برای رسیدن او به دومین هدف و… به این ترتیب به ایده‌آلش در زندگی نزدیك می‌شود.
حامی خانواده و اطرافیانش است:
نیوشا ضیغمی در مصاحبه‌ای اعلام كرده: «به عنوان یك خواهر بزرگ‌تر، آینده روشا (خواهر نیوشا) برای من بسیار پراهمیت است. رابطه من و روشا نه خواهرانه است و نه مادرانه، یك رابطه دوستانه است با حس مادرانه و خواهرانه. از اینكه روشا وارد حرفه سینما شده خیلی خوشحالم. من تا به حال بی‌ربط از روشا حمایت نكرده‌ام.»
دوست دارد در هر كاری دستی داشته باشد:
نیوشا ضیغمی علاوه بر بازیگری مدتی است كه وارد كار سرمایه‌گذاری در پروژه‌های سینمایی شده كه اگر این كار را ادامه دهد طولی نخواهد كشید كه نام او به فهرست تهیه‌كنندگان اضافه می‌شود. علاوه بر اینها، او یك موسسه زیبایی به نام «آدونیس» تاسیس كرده است كه مختص بانوان است. جالب‌تر اینكه نیوشا ضیغمی فارغ‌التحصیل روانشناسی كودك از دانشگاه شهید بهشتی است و جالب‌تر اینكه دیپلم معماری هم دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *