یکشنبه , 10 مهر 1401

مهناز افشار و محمدرضا گلزار همبازی در فیلم جدید + عکس

فیلم برداریسریال جدید«عشق تعطیل نیست» به کارگردانی بیژن بیرنگ شروع گردیده است.

با تکمیل فهرست بازیگران و پایان ساخت و ساز دکورها، اولین پلان های «عشق تعطیل نیست» روز گذشته در شهرک سینمایی جلوی دوربین رفت. بهرام شاه محمدلو جدیدترین بازیگری است که به جمع عوامل سریال بیرنگ اضافه شده است. او به همراه مائده طهماسبی و زانیار خسروی در روز اول تصویربرداری جلوی دوربین رفتند. از امروز با اضافه شدن محمدرضا گلزار و مهناز افشار به جمع بازیگران، تصویر برداری «عشق تعطیل نیست» ادامه خواهد یافت. مهرانه مهین‌ترابی، شهرام حقیقت‌دوست، علیرضا خمسه، حدیث میرامینی، رضا ناجی و بهنوش بختیاری دیگر بازیگران این سریال هستند که به مرور جلوی دوربین خواهند رفت.

مهناز افشار و محمدرضا گلزار همبازی در فیلم جدید + عکس

تمام صحنه های سریال جدید بیرنگ در دکورهایی به وسعت 2800 متر در شهرک سینمایی تصویر برداری می شود.

این مجموعه که برای پخش از شبکه نمایش خانگی آماده می شود داستان رها (محمدرضا گلزار) و نفس (مهناز افشار) زوجی جوان است که در آستانه هفتمین سالگرد ازدواجشان با اتفاقاتی روبرو می‌شوند که زندگی خود و اطرافیان‌شان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

تهیه‌کنندگی «عشق تعطیل نیست» را محمدرضا شهبازی و بیژن بیرنگ برعهده دارند. در کارنامه بیژن بیرنگ ساخت سریال‌های خاطره‌انگیزی چون «خانه سبز» و «همسران» به چشم می‌خورد. «عشق تعطیل نیست» نیز در حال و هوای کارهای قبلی همین فیلمساز قرار می‌گیرد. این سریال در 26 قسمت برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.