جمعه , 1 آذر 1398

معرفی جیپ کامپس 2011

معرفی جیپ کامپس 2011

جیپ کامپس 2011 جدید شباهت خانوادگی مشخصی به جیپ گرندچروکی 2011 جدید دارد. چهره جدید Compass با درپوش جدید موتور، گلگیرهای جدید چرخ های جلو، دماغه و چراغ های جدید و جلوپنجره ای که در آن هفت شکاف سنتی خودروهای جیپ با استفاده از باریکه ی کرومی قابگیری شده اند، بسیار جدی ولی در عین حال زیبا از آب درآمده است. عملکرد نورپردازی چراغ ها با استفاده از چهار لامپ بازتابی بهبود یافته است. چراغ های مه شکن نیز جای خود را به لامپ های پرتوافکن قدرتمند داده اند. با عضلانی تر شدن بدنه در کامپس 2011، کاپوت نیز از برآمدگی تنومند بهره می برد که نه تنها از نظر آئرودینامیکی تاثیر قابل توجهی در عملکرد این خودرو می گذارد، بلکه خشن تر جلوه دادن ظاهر آن نیز نقش قابل توجهی ایفا می کند.تغییر جزئی در ظاهر کامپس برای مدل 2011، بدون تاثیر منفی در خصوصیات و توانایی های آف- رودی این خودرو، زیبایی چشمگیری به آن بخشیده است. برای دفع ضربه های سنگ و شن در سواری های آف- رود و البته تغییر جرئی در ظاهر، متخصصین جیپ پوشش های حفاظتی را نیز برای جیپ کامپس 2011 درنظر گرفته اند.

معرفی جیپ کامپس 2011

تغییر در چهره کامپس جدید به نمای عقب آن نیز رسیده است. بهره گیری از اسپویلر جدید همرنگ بدنه، جزئیات زیبا شامل چراغ های LED جدید عقب و در مدل Limited تزئینات روشن و لوله اگزوزهای کرومی نمای زیبایی به سه رخ عقب جیپ کامپس 2011 بخشیده اند. 2011 Jeep Compass بطور استاندارد از چرخ های آلومینیومی 17 اینچی بهره می برد. مدل های Limited این خودرو نیز چرخ ها از نوع 18 اینچی آلومینیومی یا کرومی می باشند.بهینه سازی های اعمال شده در داخل کابین برای مدل 2011 جیپ کامپس عبارتند از صفحات تزئینی نرم در های جلو، زیردستی مرکزی جدید، فرمان جدید جیپ با کنترل های یکپارچه (که راننده را قادر می سازد بدون برداشتن دست خود از روی فرمان، رادیو، کروز کنترل، تلفن همراه و دیگر سیستم ها را کنترل کند)، پوشش پارچه ای جدید کابین و پوشش پارچه ای صندلی های نگهدارنده جلو، کنترل استاندارد سرعت در تمامی مدل ها، نورپردازی جدید برای دستگیره و دکمه های درب ها و کنترل برقی آیینه های جانبی.

معرفی جیپ کامپس 2011

جیپ کامپس 2011 یک سری مشخصه هوشمند به سرنشینان خود ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان به مدیاسنتر Uconnect با قابلیت اتصال به آی پاد، رادیوی ماهواره ای SIRIUS، سیستم ناوبری ماهواره ای با SIRIUS Travel Link، سانروف برقی، سیستم صوتی پیشرفته با 9 اسپیکر بوستون آکوستیک، نگهدارنده های شیک فنجان، اسپیکرهای روی درب محفظه بار و صندلی های تاشو عقب اشاره کرد. این مشخصه ها جیپ کامپس را به یک اس یو وی کامپکت مناسب برای لذت بردن از هرگونه ماجراجویی در طبیعت بدل می کنند.مشخصه های استانداردی هم که جیپ کامپس 2011 ارائه می دهد، بسیار ارزشمند بوده و راحتی را برای راننده و سرنشینان همراه دارد. این مشخصه های استاندارد عبارتند از سیستم تهویه هوا، شیشه بالابرهای برقی، قفل مرکزی خودکار، آیینه های جانبی برقی مجهز به سیستم گرمایشی، ورود به کابین بدون کلید، چرخ های آلومینیومیف چراغ های مه شکن، کروزکنترل و شیشه های محافظ در برابر نور خورشید.

معرفی جیپ کامپس 2011

آپشنی جدیدی که در لیست آپشن های 2011 JEEP Compass خودنمایی می کند، آپشن ACG است که متشکل است از تایرهای 17 اینچی گودیر مناسب برای تمامی مسیرها، پوشش 4 فصل سقف و کف، چراغ روشن در هنگام روز، گرمکن بلوک موتور و دو قلاب یدک کش.2011 Jeep Compass در 3 مدل ارائه می شود: Compass، Latitude و Limited. هر سه این مدل ها از انتقال قدرت به چرخ های جلو، سیستم 4×4 فول تایم با پکیج Freedom Drive I یا Freedom Drive II Off-Road و سیستم 4×4 با برد محدود ارائه می شوند. رنگ هایی قابل سفارش برای جیپ کامپس 2011 نیز عبارتند از مرواریدی بلک بری، نقره ای متالیک روشن، سفید روشن، سیاه کریستال براق، قرمز آلبالویی کریستال، خاکستری ذغالی و خاکستری مرواریدی.

معرفی جیپ کامپس 2011

2011 Jeep Compass جدید که در سایت بِل ویدِر تولید می شود، از دسامبر سال 2010 میلادی روانه مراکز فروش این کمپانی شده است.

مترجم:مجید رقیبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *