سه شنبه , 1 فروردین 1402

مجری سابق و مشهور ايران در هوای بازگشت به وطن!!

مجری سابق و مشهور ايران در هوای بازگشت به وطن!!

وی با اشاره به این ملاقات تصریح کرد: متاسفانه حسینی در وضعیت نامناسب مالی به سر می‌برد و به شدت از این اوضاع گله‌مند است و به سختی گذران زندگی می‌کند…
محمد حسینی، شومنی که موقعیت خوبی تا چندسال پیش در بین خانواده‌های ایرانی برای خود دست و پا کرده بود با شکست برنامه ها و از دست دادن سرمایه های مالی خود، در شرایط سختی به سر برده و هوای بازگشت به وطن را در سر می پروراند.
یکی از همکاران سابق محمد حسینی مجری و شومن مشهور صدا و سیما که چندی پیش با حواشی فراوانی به خارج از کشور رفت در گفت‌ وگو با خبرنگار آتی نیوز اظهار داشت مدتی قبل در دبی با حسینی دیدار کرده و درخصوص مسائل شخصی و وضعیت وی گفت ‌وگو کرده‌اند.
وی با اشاره به این ملاقات تصریح کرد: متاسفانه حسینی در وضعیت نامناسب مالی به سر می‌برد و به شدت از این اوضاع گله‌مند است و به سختی گذران زندگی می‌کند.
این منبع خبری افزود: حسینی گفت با یکی از تجار همکاری کرده ولی او تمام سرمایه‌هایش را در یک کلاهبرداری بالا کشیده و توان مالی خود را از دست داده است.
وی ادامه داد: حسینی اظهار داشت که هر از چند گاهی هوای بازگشت به کشور را در سر می‌پروراند و به شدت از این که موقعیت خود را از دست داده پشیمان است اما شرایط را برای بازگشت مهیا نمی‌داند.
حسینی طی چند سال اخیر از بهترین شومن‌های سیما بود و توانست با حضور در برنامه‌های متعدد تلویزیونی موقعیت مناسبی را برای خود فراهم کند اما با خروج خود از کشور و عدم موفقیت در برنامه‌ایی که با شبکه‌های ماهواره ای خارج از کشور داشت، شرایط وی را نابسامان و متزلزل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.