یکشنبه , 6 آذر 1401

لجبازی‌های حرفه‌ای دو وكيل!

لجبازی‌های حرفه‌ای دو وكيل!

قصه «پسر آدم، دختر حوا» درباره دو وكیل تازه‌كار است كه به تازگی دفتر وكالت خود را در همسایگی هم تأسیس كرده‌اند. آنها به شدت مراقب كارهای یكدیگرند، با هم رقابت دارند و…

«پسر آدم، دختر حوا» یك كمدی جوان‌پسند امروزی است كه جوانان و خانواده‌ها مخاطب اصلی آن هستند
رامبد جوان این فیلم را براساس فیلم‌نامه‌ای از سعید حاجی‌میری و محمدرضا احمدی‌ پیشكوهی كارگردانی كرده و چند بازیگر جوان سینما نقش‌های اصلی آن را بازی كرده‌اند. مهناز افشار، حامد كمیلی، لیلا اوتادی و شیلا خداداد بازیگران جوان فیلم هستند. فرامرز صدیقی، محسن قاضی‌مرادی، سعید پیردوست، حسین محب‌اهری، مهوش وقاری و كیانوش گرامی بقیه نقش‌های آن را بازی كرده‌اند. خود رامبد جوان هم در یكی از نقش‌های مهم فیلم ظاهر شده است.

قصه «پسر آدم، دختر حوا» درباره دو وكیل تازه‌كار است كه به تازگی دفتر وكالت خود را در همسایگی هم تأسیس كرده‌اند. آنها به شدت مراقب كارهای یكدیگرند، با هم رقابت دارندو دست به لجبازی‌های حرفه‌ای می‌زنند. این لجبازی‌ها مشكلاتی برای خود آنها و موكل‌هایشان ایجاد می كند.تماشاگران سینما و تلویزیون رامبد جوان را به دلیل نقش‌ها و كارهای كمدی‌اش می‌شناسند. او در كنار بازیگری، تا به‌حال فیلم‌سینمایی «اسپاگتی در هشت دقیقه» و چند مجموعه تلویزیونی هم‌چون «گم‌گشته» و «نشانی» را كارگرانی كرده است.
وی درباره انتخاب فیلم‌نامه «پسر آدم، دختر حوا» برای كار جدید سینمایی خود، به دوچرخه می‌گوید: «وقتی فیلم‌نامه را خواندم به ساخت آن علاقه‌مند شدم. فیلم‌نامه را دوست داشتم چون كار تروتمیزی بود. در این فیلم‌نامه پرداخت شخصیت‌ها خوب و روند قصه طبیعی و جذاب بود. در عین حال، با یك قصه سالم و سرگرم‌كننده سروكار داشتم كه بیننده خود را گول نمی‌زند.»

جوان درباره حضور همزمان در پشت و جلوی دوربین چنین توضیح می‌دهد: «انگار سنت شده كه هر كاری می‌خواهم بسازم خودم هم باید در آن بازی كنم. اصرار خاصی ندارم كه خودم هم در آنها حضور داشته باشم، ولی شرایط به گونه‌ای پیش می‌رود كه باید هم در جلوی دوربین باشم و هم در پشت آن. یكی از دلایل اصلی‌اش این است كه ما بازیگر كم داریم و آنهایی كه فعال هستند، همیشه سر كار دیگری حضور دارند و نمی‌توانند با فیلم یا مجموعه‌ای كه من می‌سازم همكاری كنند. به همین‌خاطر مجبورم خودم آستین‌ها را بالا بزنم. بعضی وقت‌ها هم آ‌ن‌قدر با مشكل روبه‌رو می‌شویم كه باید پاچه‌های شلوار را بالا بزنیم!»

این بازیگر سینما كه كودكان و نوجوانان بخش مهمی از تماشاگران كارهای او هستند، در ادامه می‌گوید: «خیلی دوست دارم برای این گروه سنی هم فیلم بسازم. « اسپاگتی در هشت دقیقه» یك جورهایی به آنها هم ارتباط پیدا می‌كرد. ولی یك روز حتماً فیلمی شاد و كمدی می‌سازم كه اختصاص به خود آنها داشته باشد. البته «پسر آدم، دختر حوا» هم حال و هوایی دارد كه نوجوانان می‌توانند آن را تماشا كنند و رقابت‌های حرفه‌ای دو شخصیت اصلی و لج‌ولجبازی‌های آنها لذت را ببینند.»
تماشاگران سینما و تلویزیون این روزها شاهد پخش مجموعه كمدی و علمی- تخیلی «مسافران» هستند كه رامبد جوان كارگردان و یكی از بازیگران اصلی آن است.
منبع: hamshahrionline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.