شنبه , 19 آذر 1401

قاتل، انگشتش را براي قاضي فرستاد

قاتل، انگشتش را براي قاضي فرستاد

قاتل، انگشتش را براي قاضي فرستاد

به گزارش ايسنا ، «ايوان ميلات» ،64 ساله متهم است كه در سال 1996 ميلادي، هفت جوان «كوله‌ پشتي به دوش» را در جنوب‌ غرب استراليا به قتل رسانده است.

اين در حاليست كه قتل اين هفت جوان،‌ بزرگ‌ترين و بدترين نوع از قتل‌هاي سريالي در استراليا به شمار مي‌رود.

مقتولان ، هفت مرد و زن از بريتانيا، آلمان و دو استراليايي بودند كه در منطقه جنگلي و كوهستاني «گل‌برن» در جنوب‌غرب استراليا توسط اين مرد به قتل رسيده‌اند. بازرسان در سال 1996 ميلادي، اعلام كرده بودند كه تمامي اين مقتولان به يك شيوه به قتل رسيده و همگي آنان «كوله پشتي به دوش» بودند.

مقامات دادگاه عالي استراليا پس از بررسي‌هاي دقيق و جست‌و‌جو‌هاي كارشناسانه، «ايوان ميلات» را بازداشت كرده و بر اساس شواهد و مدارك موجود وي به حبس ابد محكوم شد.

اما اين مرد كه ادعاي بي‌گناهي مي‌كرد در سال 2004 ميلادي و در يكي از جلسه‌هاي دادگاهي‌اش، يك تيغ را بلعيد؛ چرا‌كه با حكم استينافش موافقت نشده بود.

مسئولان پزشكي قانوني استراليا اعلام كرده بودند كه تمام قربانيان «ميلات» به شدت مورد شكنجه و ضرب و شتم قرار گرفته و سپس با شليك گلوله به قتل رسيده‌اند.

وي امسال نيز با بريدن انگشت كوچك يكي از دستانش به وسيله چاقوي پلاستيكي، آن را به منزل قاضي دادگاه عالي استراليا فرستاد تا بي‌گناهي خود را ثابت كند.

در گزارش پليس استراليا آمده است كه اجساد متلاشي شده هفت جوان «كوله پشتي به دوش» در حفره‌اي در يك زمين جنگلي ميان «گل‌برن» ‌و «سيدني» دفن شده بود، كه توسط ماموران پليس و سگ‌هاي جست‌و‌جو پيدا شدند. اين در حاليست كه از اين اجساد چيز زيادي باقي نمانده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.