پنج شنبه , 11 خرداد 1402

علي كردان درگذشت

علي كردان درگذشت

جام جم آنلاين: علي كردان وزير اسبق كشور كه در بيمارستان مسيح دانشوري بستري بود به گفته پزشكان دقايقي پيش درگذشت.
خبرنگار جام جم آنلاين امشب در تماس با اتاق علي كردان عضو كابينه دولت نهم در بيمارستان مسيح دانشوري ، جوياي حال وي شد كه يكي از كاركنان بيمارستان گفت: آقاي كردان دقايقي پيش به دنبال وخيم شدن حالش فوت كرده است.

علي كردان وزير اسبق كشور و عضو كابينه دولت نهم از چندي پيش به علت بيماري ريوي در بيمارستان مسيح دانشوري بستري شده بود. وي با تنفس مصنوعي به حيات خود ادامه مي‌داد و تيمي از پزشكان از جمله متخصصان مغز و ريه در حال مداواي بودند.

دکتر مسجدي قائم مقام بيمارستان مسيح دانشوري گفت: آقاي کردان پس از 19 روز بيماري امشب در اين بيمارستان به رحمت خدا پيوست.

دکتر مسجدي درباره بيماري آقاي کردان گفت: وي به بيماري “مولتي پل نيلوما” که نوعي بيماري بدخيم خوني است مبتلا و از طرفي تحت شيمي درماني بود.

وي افزود: گلبولهاي سفيد خون آقاي کردان بعد از شيمي درماني به شدت کاهش يافته بود که با علائم سرما خوردگي بستري و در نهايت به بيماري آنفلوآنزاي نوع A دچار شد.

زمان مراسم تشييع، تدفين و ختم وزير پيشين کشور به زودي به اطلاع عموم خواهد رسيد.

علي کردان در سوابق کاري خود مسئوليت‌هايي چون وزارت کشور، قائم‌مقام وزارت نقت، معاون وزير کار و امور اجتماعي و رئيس سازمان فني و حرفه‌اي کشور، معاون امور مجلس و استان‌هاي و معاون اداري-مالي سازمان صدا و سيما، قائم مقام سازمان ايرانگردي و جهانگردي، معاون و قائم‌مقام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، معاون اداري و مالي سازمان مسکن، فرماندار علي‌آباد کتول و گنبد کاووس را ثبت کرده است.

يوسف اسدي – خبرنگار جام جم آنلاين

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.