شنبه , 19 آذر 1401

عطر مورد علاقه بازیگر زن سینما و تلویزیون! ( + عکس )

عطر مورد علاقه بازیگر زن سینما و تلویزیون! ( + عکس )

بازیگران سینما و تلویزیون همیشه برای اینکه خوش بو باشند از عطر‌های مختلفی استفاده می‌کنند.از این رو به سراغ بهاره افشاری می‌رویم تا ببینیم که از چه نوع عطری را استفاده می‌کند…

بازیگران سینما و تلویزیون همیشه برای اینکه خوش بو باشند از عطر‌های مختلفی استفاده می‌کنند.از این رو به سراغ بهاره افشاری می‌رویم تا ببینیم که از چه نوع عطری را استفاده می‌کند.
بهاره افشاری نوستالژی خاصی به عطر CK دارد,به حدی که وقتی بوی این عطر را احساس می‌کند,می‌تواند تا صبح برایتان گریه کند.بوی عطر زود خسته اش می‌کند و به همین دلیل همیشه در خرید عطر تنوع دارد.بوی های خاص خاطرات مختلف را برایش زنده می‌کند.
http://www.pcparsi.com/uploaded/pc87dbcec878311b9a7722b7f95534840a_baharehafshari01.jpg
طراحی شیشه عطر خیلی مهم است و عاشق رنگ های صورتی و مشکی است.بنابراین سعی می‌کند عطرهایی را انتخاب کند که در شیشه آنها یکی از این دو رنگ استفاده شده باشد.
بهاره افشاری به قدری به بو حساس است که اگر فردی از کنارش عبور کند که رایحه و بوی خاصی بدهد به سرعت به سمت بو حرکت می‌کند و تا بوی این عطر را شناسایی نکند کوتاه نمی‌آید.و اگر هم از آن بو خوشش آمد حتما برای خرید آن عطر اقدام می‌کند.حتی اگر هم شده سراغ خانمی‌که عطر را زده می‌رود و از او نام عطر را سوال می‌کند.
http://www.pcparsi.com/uploaded/pc6accf67cafa94b7e4b788d131eb0e3fd_baharehafshari02.jpg
بهاراه افشاری از عطرهای برندهای خوب و شناخته شده خریداری می‌کند و با مد نیز خود را سازگار می‌کند اما با برخی از برندها رابطه خوبی ندارد و اصلا سراغ محصولات آنها نمی‌رود.شاید بتوان گفت بهاره افشاری از محصولات Promise بیشتر استفاده کند ولی او همیشه مارک عطرهای خود را عوض می‌کند تا تکراری نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.