چهارشنبه , 6 مهر 1401
نوا

شراره رخام و مرگ مشکوک

“شراره رخام” بازیگر سینما و تلویزیون گفت: در حال حاضر مشغول ایفای نقش در یک تله فیلم به نام “مرگ مشکوک” با مضمون ژانر وحشت به کارگردانی “مالمیر” هستم که این تله فیلم زندگی سه زوج که در حال رفتن به مسافرت هستند را به تصویر می‌کشد که در نهایت هر سه زوج کشته می‌شوند و در این کار بازیگرانی همچون “صبا کمالی” و “افشین سنگ چاپ” نیز به ایفای نقش می پردازند.
وی افزود: با توجه به سناریوی خوب این تله و با سابقه‌ی همکاری‌ام با صبا مالکی و شناختم از افشین سنگ چاپ و آگاهی‌ام از کار قبلی این کارگردان به عنوان یک کار خوب و با کیفیت حاضر به ایفای نقش در این کار شدم. وی ادامه داد: در حال حاضر به طور تقریب 20 درصد از کارهای این تله فیلم انجام شده و باقی آن نیز طی 10 روی آینده به اتمام می رسد البته کار من در 4 روز آینده تمام می‌شود.

شراره رخام

وی ادامه داد: بعد از این کار به سراغ کار دیگری با مضمون ورزش رزمی خواهم رفت که در آن کار یک نقش منفی را دارم که این کاراکتر بلاهایی را سر یک ورزشکار رزمی کار در می‌آورد.
وی عنوان کرد: بعد از این کار نیز به تهیه کار خود می پردازم. وی خاطر نشان کرد: برای جشنواره فیلم فجر نیز کاری با عنوان “مبارزان کوچک” رادارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.