دوشنبه , 31 اردیبهشت 1397

شارژ و پاکسازی گوی کریستالی

پاکسازی گوی کریستالی
اول گویتان را روی پایه اش قرار دهید . و روی میزی کوچک که نباید شیعی دیگر روی آن قرار داشته باشد و کاملا تمیز باشد قرار دهید روبروی گویتان بنشینید یا اگر میز پایه بلند است و راحت هستید باستید . و فاصله تان تا میز هم به گونه ای باشد که به راحتی هنگامی که دستتان را میگشاید به گوی برسد .
حال دستان خود را به گونه ای که نوک هر انگشت روی انگشت مقابل بنشیند و همین طور نوک انگشتان شصت هم روی هم قرار گیرد قرار دهید . بدین سان شما تقریبا فرم یک گوی را با دستهایتان درست کرده اید .
بعد به فرم گوی میان دو دستتان تمرکز کنید تا هنگامی که کاملا لایه نازک از اتر خود را تجسم کرده و حس کنید . این حس کردن بسته به فدرت شما میتواند حس بساوای یا حتی دیدن این پوسته نازک و یا حتی حس گرما و یا سر ما در کف دست و گز گز شدن پوست کف دست باشد هنگامی که گوی اتریک شما کاملا برای شما قابل حس شد که تقریبا شبیه به حبابی از کف صابون نازک و فرار است . تمام تمرکزتان را به این گوی انرژی معطوف کنید به گونه ای که احساس کنید این گوی از خود شما و اتر شما به وجود آمده و فرم گرفته و جزئی از پاره وجود اتر شماست .
بعد از این که چند دقیقه وقت با تمرکز روی این گوی انرژی گذشت به آرامی یا حقظ حالت فرم دستها دستان را دراز کرده و از بالا روی گوی کریستالی مانند هنگامی که کلاهی به سر بچه کوچک میگزارید برده و کاملا از بالا دو دستتان را از بالا روی گوی سوار کرده به گونهای که این گوی اتریک روی گوی کوارتزی شما سوارشود
هنگامه که کاملا دستانتان روی گوی کریستالی قرار گرفت و کاملا آن را در بر گرفت باید دستانتان از هم دور شوند که بااین حرکت حباب اتریک از هم گسیخته و گوی کوارتزی شما دی مگنتایز خواهد شد به این طریق شما گویتان را پاک سازی کرده اید . حال گوی شما کاملا پاک سازی شده است
تنها به یادداشته باشید که نباید دستتان در مدت این مراسم پاکسازی به گوی کریستالتان برخورد داشته باشد .
شارژکردن گوی کریستال پس از پاکسازی
برای بهره برداری بهینه از گوی کریستالتان پس از پاکسازی نیاز است که گویتان را با هدفی که از این کار مد نظر دارید شارژ نمایید بااین کار گوی شما دیگر یک وسیله ساده جادویی نخواهد بود و حتی نمیتوان اسم یک سنگ بیجان را هم رویش گزاشت بلکه گویتان پاره ای از وجودتان شده و باید مانند یک موجود زنده که پاکسازی شده و برای هدفی شارژ شده و ماهیت یافته با آن برخورد کرد .
دوباره مانند پاک سازی گوی. دستانتان را روی هم قرار دهید منتها این بار شبیه به حالت مثلث باشد .
و نوک چهار نگشت را نزدیک سطح گوی قرار داده و کاملا با تمام وجود روی هدفی که مد نظر دارید تمرکز نمایید و تصور نمیایید هدف مورد نظر شما مانند جریان انرژی مثبت از نک چهار نگشتتنان از شما به داخل گویتان جریان میگیرد . همانطور که تصور میکنید این نیات و اهداف شما به گویتان منتقل میگردد دستانات را از حالت مثلث مانند گوی تغیر شکل داده و تمام حجم گوی را در بر بگیرید منتها مواظب باشید تا برخوردی فیزیکی با گوی صورت نگیرد . تنها هنگامی که احساس کردید کار تمام شده گویتان را در دودست خود بگیرید و محکم بفشارید از روی پایه اش بردارید و اجازه دهید که کف دو دستتان کاملا گوی را به در بر بگیرد . بدین سان ما از وجود خودمات به گوی منتقل کرده ایم و دیگر مشخص است که گوی کریستالی ما یک جنس بی جان نیست و مانند کودکی که حامل نیات و اهدافمان میباشد متولد گشته است . باید از این به بعد با این وسیله به عنوان وسیله ای مقدس که پاره وجود شما که شامل نیات و اهدافتان هم هست برخورد مناسب داشته باشید .
تنها در آخر هشداری برادرانه باقی میماند همیشه بازی کارما را به خاطر داشته باشید امیدوارم که اهداف شما در جهت علوی باشد وگرنه نه من همینجا دستهایم را میشویم و فراموش میکنم که این دستورالعمل را برای شما نوشته ام باشد تا کیهان هم اینگونه رفتار کند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *