جمعه , 15 مهر 1401

سخنان سردار سلیمانی درباره تکاوران ارتش

سخنان سردار سلیمانی درباره تکاوران ارتش

میزان:سرلشکر قاسم سلیمانی ضمن حضور در منزل شهید سروان یدالهی منفرد اولین و جوانترین شهید مدافع حرم ارتش، با خانواده این شهید گرانقدر به گفت و گو پرداخت.

علی یداللهی منفرد (پدر شهید مجتبی یداللهی منفرد) با اشاره به دیدار سرلشکر قاسم سلیمانی با خانواده شهید اظهار کرد: حدود ساعت 12 شب روز قبل از این دیدار، مسئول دفتر سرلشکر سلیمانی با منزل ما تماس گرفتند و قرار ملاقات را تعیین کردند.

وی ادامه داد: در این دیدار حتی از مسئولان شهری شهریار و سایر مسئولان اعم از بنیاد شهید و سپاه هم حضور نداشتند.

وی تصریح کرد: حوالی ساعت 11 حاج قاسم سلیمانی به همراه همراهانش به منزل ما آمد و حدود 45 دقیقه در منزل ما بودند و با من و مادر شهید صحبت کرد.

وی بیان داشت: حاج قاسم سلیمانی بسیار خاکی و خودمانی و نورانی بود و خدا این مالکان اشتر زمان را حفظ کند که آرامش و امنیت و عزت ایران اسلامی مرهون رشادت ها و فدارکاری های آنان است.

وی تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی علی رغم اینکه در عرصه جهانی بسیار شناخته شده و نام آور است اما در منزل ما بسیار ساده و خودمانی حاضر شده بود و اوقات بسیار لذت بخشی را برای ما رقم زد و خداوند انشاءالله ایشان را حفظ کند.

وی گفت: من در دیدار با حاج قاسم سلیمانی به وی گفتم که سلام ما را به حضرت آقا برساند و انشاءالله قابل باشیم تا کنار خانه کعبه پرچم را به دست حضرت بقیة الله (عج) بدهیم.

وی ادامه داد: حاج قاسم در این دیدار تأکید داشتند که تکاوران ارتش در دفاع از حرم آل الله در سوریه رشادتهای زیادی از خود نشان دادند و الحمدالله قضایا رو به پایان است.

ستوان دوم «شهید مجتبی یداللهی منفرد» متولد فروردین ماه 1370 از تیپ 65 نوهد(نیروی مخصوص ارتش جمهوری اسلامی) از اهالی شهریار در استان تهران است که طی عملیات مستشاری در سوریه به شهادت رسید.

شهید یداللهی منفرد با 24 سال سن در تاریخ 21 فروردین ماه و در روز تولد خود در دفاع از حرم آل الله به شهادت رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.