یکشنبه , 3 مهر 1401
نوا

سبیل هیتلر پیدا شد؛ امیدی برای کشف علت واقعی مرگ!! (+عکس)

سبیل هیتلر پیدا شد؛ امیدی برای کشف علت واقعی مرگ!! (+عکس)

این مقام مسئول خاطر نشان کرد،‌ آزمایشات DNA صورت گرفته از این یافته نتایج مثبت بسیاری را نشان داد و همچنین مقایسه آن با دیگر نمونه‌های متعلق به هیتلر…
باستان‌شناسان از برملا شدن مدرک جدیدی خبر دادند که به احتمال فراوان تغییری در نحوه مرگ دیکتاتور فاشیست آلمان، هیتلر ایجاد خواهد کرد.
به گزارش میراث آریا، در اتفاقی قابل توجه، باستان‌شناسان حین کاوش‌های خود در انباری متروکه در شرق برلین به چیزی برخورد کردند که شباهت فراوانی به سبیل هیتلر داشته است.
آرنولد هورویتز، سرپرست تیم باستان‌شناسی گفت: ما سبیل هیتلر را در پاکت نامه‌ای قدیمی و قهوه‌ای رنگ به همراه یادداشتی در کنار آن یافتیم. نامه‌ای که پیش از خودکشی هیتلر و همسرش در تاریخ سی ام آوریل 1945 نوشته شده بود.
وی افزود:‌ در این نامه، هیتلر از وولفگانگ ریتمیشتر، که بر اساس مدارک ارائه شده مسئول آتش زدن جسد هیتلر بوده، خواسته است پس از مرگش سبیل او را تراشیده و درجایی آنرا محفوظ نگاه دارد. دلیلی که علت آن مشخص نشده است.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد،‌ آزمایشات DNA صورت گرفته از این یافته نتایج مثبت بسیاری را نشان داد و همچنین مقایسه آن با دیگر نمونه‌های متعلق به هیتلر حاکی از درست بودن این ادعا بوده است.
این سبیل تاریخی، در حال حاضر در اتاقی در سوئیس قرار داشته و تیمی از محافظان آموزش دیده از آن نگهداری می‌کنند.
سبیل هیتلر پیدا شد؛ امیدی برای کشف علت واقعی مرگ!! (+عکس)
منبع: khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.