جمعه , 14 بهمن 1401

زنانی که اروپا را مضطرب کرده‌اند!

زنانی که اروپا را مضطرب کرده‌اند!
گزارش‌ها حاکی از آن است که به‌طور میانیگین سن این زنان کمتر از سی سال است. همچنین یک چهارم آن ها زنان فرانسوی‌‌ هستند که…


تعداد زنان روبنده پوش در فرانسه از 370 نفر در سال گذشته به 1900 نفر افزایش داشته است.
به گزارش سرویس اجتماعی «فردا» به نقل از پایگاه اینترنتی عرب‌زبان «لها آن‌لاین» سازمان اطلاعات داخلی فرانسه تحقیقاتی در خصوص تعداد زنان روبنده‌پوش در این کشور در ماه می سال گذشته انجام داد و اعلام کرد تعداد این افراد ۳۷۰ نفر بوده و این میزان به شدت اندک است.
بعد از گذشت تقریبا یک سال از آن تحقیقات که سازمان اطلاعات فرانسه منتشر کرده بود، گزارش رسانه ها حاکی از آن است که تعداد زنانی که روبنده به صورت می‌زنند در این کشور به بیش از ۱۹۰۰ زن رسیده است. این میزان نشان می دهد که تنها در یک سال گذشته تعداد این زنان رشدی بیشتر از پنج برابر پیدا کرده است.
گزارش‌ها حاکی از آن است که به‌طور میانیگین سن این زنان کمتر از سی سال است. همچنین یک چهارم آن ها زنان فرانسوی‌‌ هستند که به دین اسلام گرویده اند. این زنان گروه قابل توجهی هستند که بر شور و جوانی خود برای اثبات دیدگاه خود به زندگی اصرار دارند و این خود تبدیل به یک چالش بزرگ برای فرانسه شده است.
ما در رسانه ها می بینیم که به تعداد زنان روبنده‌پوش در فرانسه هر روز نسبت به روز قبل اضافه می شود. این درحالی است که با وضع قوانین جدید برای این افراد جریمه در نظر گرفته شده است.
آخرین مورد از این گونه قوانین موافقت پارلمان فرانسه در خصوص وضع قانون ممنوعیت استفاده از روبنده در اماکن عمومی است. طبق این قانون زنانی که روبنده بزنند می بایست جریمه مالی پرداخت کنند. همین برخورد هم باعث شده است تا برخی از علاقه‌مندان به روبنده برای حمایت از افراد جریمه شده طبق این قانون جمعیتی را در فرانسه پایه‌گذاری کنند تا با نژادپرستی فرانسوی که غرب همیشه آن را زشت شمرده است و در عین حال هیچ استقبالی از اسلام نیز نمی کند مقابله کنند.
راه‌اندازی این جمعیت در واقع یکی از روش های تبلیغی و ترغیبی برای پوشیه است. اینکه نجابت و پوشش پیروی از روش صحیح اسلامی تبلیغ شود. یا یک خواست مبتنی بر مقابله با نظامی است که مدعی دفاع از آزادی‌هاست و هم اکنون خودش با این آزادی ها به مقابله برخواسته است و دشمنانی از هر سو برای خود پیدا کرده است.
پاریس یا همان پایتخت نور هم اکنون به جهنم تاریکی نژادپرستی تبدیل شده است در حالی که خود شعارهایی می دهد که التزامی به آن ها ندارد. با زنان روبنده پوش مبارزه می کند و آن ها را متهم به تخلف و واپسگرا بودن و زشت کردن چهره جامعه متمدن فرانسه می کند. اما این زنان ها کاری نکرده اند مگر این که پوشش خاصی برای خود برگزیده اند که منطبق با نگاه آن ها به زندگی است.
اما از قدیم گفته اند ضربه ای که انسان را هلاک نکند موجب قویتر شدن می شود. هم‌اکنون نیز رشد زنان مسلمان که اروپا را مضطرب و نگران کرده بود بیشتر از ضربات شدیدی است که بر فکر و اعتقاد و روش مسلمانان وارد می شود. حالا دیگر لازم است تا این زنان ارزش های زندگی و دیدگاه خود را به همه نشان دهند و خود را به عنوان الگویی برای زنان تمام دنیا معرفی کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.