یکشنبه , 6 آذر 1401

رادان: با پول بازيگر نشده‌ام

بهرام رادان گفت: هنوز قرارداد اولين فيلم خود را دارم. من وارد سينما شدم، اما بعد از بازيگر شدنم تا سال‌ها بعد يكي از مشكلات من در بازيگري اين بود كه ثابت كنم براي ورود به سينما، نه به كسي پول داده‌ام و نه با پارتي بازيگر شده‌ام.
به گزارش فارس، اين بازيگر سينما كه در جمع هنرجويان بازيگري صحبت مي‌كرد، افزود: من بازيگري را زيرنظر استاداني چون ثريا قاسمي آموختم، اما زماني كه براي بازي در فيلم «شور عشق» انتخاب شدم، خانم قاسمي با حضورم در اين فيلم مخالفت كرد و گفت، بهتر است دوره آموزشي‌ام را به پايان برسانم، ولي من نمي‌توانستم از اين موقعيت چشم بپوشم.وي گفت: شرايط براي ستاره شدن و موفقيت در بازيگري از 10 سال پيش خيلي راحت‌تر شده است، اما ماندگاري در سينما بسيار سخت‌تر شده چون كار در سينما، بسيار دشوار است.

رادان تصريح كرد: براي بازي در فيلم خوب بايد چند كار را حتما انجام داد، ابتدا بايد بهترين سناريوي موجود را انتخاب كرد، دوم بايد مناسبات حاكم بر سينما را شناخت و سوم بايد زياد فيلم ديد و زياد هم نقد فيلم خواند.بازيگر «بي‌پولي» در پاسخ به اين پرسش كه آيا موافق حضور بازيگران ايراني در فيلم‌هاي خارجي هست يا نه، گفت: در خارج از كشور به ايراني‌ها توجه ويژه‌اي دارند و قطعا اين اتفاق خوشايندي است.

وي افزود: كار كردن در فيلم خارجي كار سختي نيست، ولي اتفاق درست و خوب زماني براي سينماي ما رخ مي‌دهد كه با معيار و قوانين كشورمان در خارج كار كنيم و سفير فرهنگي ايران در خارج از كشور باشيم تا مجبور نشويم به مردم پشت كنيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.