دوشنبه , 7 بهمن 1398

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی

Rbt_Jnsi_Sard_Shodan_Hamsar_Patogh69_ir

بیشتر زنان ممکن است به دلایل مختلف از برقراریرابطه جنسیبا شوهرش خودداری کند و در روابط جنسی سرد عمل کند. این مشکل وابسته به یک سری از مسائل مختلف است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. همانطور که می‌دانید در رابطه سالم جنسی زناشوییعشق‌ورزی یکی از مهمترین اجزاء سازنده یک رابطه پایدار است، در روابط جنسی کلا دو چیز همیشه مهم است، رابطه جسمی و رابطه عاطفی.در روابط کوتاه مدت و یک شبه که بیشتر به هدف لذت جویی یا بقای نسل صورت می‌گیرند، تاکید بر روی رابطه بدنی است اما اگر خواهان یک رابطه بلند مدت با همسرتان هستید نمی‌توانید صرفا به برقراری یک رابطه جسمی بسنده کنید و خیالتان را راحت کنید که فقط به صرف عمل دخول و رفع نیاز جنسی می‌توانید زندگی شیرین و خوبی را تجربه کنید.

برای اینکه بتوانیدرابطه جنسیتان را همیشه گرم نگه دارید و به فراخور آن زندگی شیرینی را تجربه کنید باید نیازها و خواسته های طرف مقابلتان را نیز در نظر بگیرید و با شناسایی رفتارهایی که موجب سرد شدن رابطه تان می‌شود از عواقب احتمالی جلوگیری کنید.

حال دلایل سرد شدن زن دررابطه جنسیرا در رفتار مردها جستجو کنیم. مردهایی با خصوصیات زیر باعث سردی همسرشان در رابطه ی جنسی می‌شوند :

1. مردانی که در رابطه جنسی خود از سخنان وفیلمهای مبتذل استفاده می‌کنند.

2. مردانی که در جامعه و میهمانی ها خواسته یا ناخواسته به زنان دیگر توجه می‌کنند و با آنها هم‌صحبت می‌شوند. (قابل توجه زوج های تازه عروس و داماد. زنان نسبت به رفتار همسران خود در اوایل ازدواج در مقابل دیگر زنها حساس هستند و این عادی است و مردان باید مراعات کنند و سختگیرانه برخورد نکنند اگرچه زنان نیز باید از سختگیری بی‌جا دوری کنند.)

3. مردهایی که زنشان را دوست ندارند و نسبت به او هیچ احساسی ندارند.

4. مردهایی که با دیگران خوش رفتار نیستند. (قابل توجه کسانی که مدام توی کوچه و خیابان و در حال رانندگی به دیگران بی احترامی می‌کنند و در جامعه رفتار اجتماعی مناسبی ندارند)

5. مردهایی که اشتغال ذهنی وسواس گونه و بیش از حدی به بدن خود دارند. (قابل توجه پروش اندام کاران عزیز)

6. مردهایی که دوست ندارند به همسر خودشان معاشقه … بدهند. (قابل توجه کسانی که گفتن کلمه دوستت دارم را برای مردان عار میدانند و مردی را به سختی و بی‌احساس بودن میدانند)

7. مردهایی که عادات شخصی زشت و چندش آور دارند. (دست کردن در بینی، گرفتن ناخنها روی زمین، آروغ کندن، باد در کردن، عطر تند زدن و … از جمله عادات چندش آور برای زنان می‌باشند!)

8. مردهایی که وقت کافی صرف تحریک کردن زن‌شان و پیشنوازی نمی‌کنند و بلافاصله سراغ عمل دخول می‌روند.

9. مردهایی که بلافاصله پس از اتمام رابطه خود و ارضای شهوت به لحاظ احساسی و عاطفی از زن دور می‌شوند.

10. مردهایی که در خصوص نیاز جنسی فقط خود را می‌بینند و به شرایط زن توجه ندارند. زنها در برخی مواقع مثلا در دوران قاعدگی و پریودی نیاز به آرامش دارند و رابطه جنسی برای آنها سخت است.

11. مردهایی که با تلویزیون روشنعشق‌ورزی می‌کنند! در هنگام برقراری رابطه جنسی محیطی ساکت و آرام و ترجیحا کم نور و تاریک را انتخاب کنید.

12. مردهایی که زیاد از حد نگران عملکرد و توان جنسی خود هستند. (قابل توجه کسانی که مدام در این خیال اند که زود انزالی دارم، آلتم کوچیکه، نمیتونم بیشتر از 10 دقیقه رابطه جنسی داشته باشم و …)

13. مردهایی که زن را مجبور به معاشقه‌ی … می‌کنند. (قابل توجه کسانی که خودخواهانه همسرشان را وادار می‌کنند و اجبار را بر رابطه شان حاکم می‌کنند!)

14. مردهایی که در رابطه جنسی با همسر خود به جای توجه به رابطه ای عاطفی به رابطه جسمی می‌پردازند. (قابل توجه کسانی که مدام از همسرشان می‌پرسند «ارضاء شدی؟» و به جای اینکه بهعشق‌ورزی در رابطه رو بیاورد، اشتباها به ارگاسم بدنی زن توجه می‌کنند و ارگاسم جسمی زن را برای خود موفقیت می‌دانند و به آن می‌بالند!)

15. مردهایی که بیش از حد به ظاهر، قیافه و سر و وضع زن اهمیت می‌دهند. (قابل توجه کسانی که به اندام زنانشان خیلی توجه می‌کنند و خود وجود زنانشان را فراموش می‌کنند)

16. مردهایی که از بهداشت شخصی پایینی برخوردارند. (قابل توجه کسانی که دهانشان همیشه بوی بد می‌دهد، ناخنهایشان بلند و زیرشان پر از چرک است، بدنشان بوی عرق متعفن می‌دهد، دستهایشان پینه‌های زبر و خشن دارد، پاها و جورابهای بد بو و کثیف دارند، و …)

17. مردهایی که بیش از حد در هنگام رابطه جنسی حرف می‌زنند.

18. مردهایی که با بدن زنها آشنا نیستند.

19. مردهایی که به هنگام رابطه جنسی رفتار نظافتی مناسب ندارند. خوردن و آشامیدن در زمان رابطه جنسی و عدم کنترل در خروج منی به ویژه در مردانی که قصد جلوگیری از بارداری را دارند.

20. مردهایی که بیش از حد با زن خودشان در رابطه جنسی خشن رفتار می‌کنند. (بهترین فردی که می‌توان در نحوه رفتار صحیح جنسی بدنی به شما مشاوره بدهد همسر خودتان است، سعی کنید از او بپرسید که چه جوری دوست دارد با او رفتار شود)پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *