جمعه , 14 بهمن 1401

دعوت به دین جدید بوسیله مجری لخت( + عکس)

دعوت به دین جدید بوسیله مجری لخت( + عکس)
من از طرف خداوند برای شما بشر فرستاده شده ام، و شما را به این دین دعوت می کنم، این همان دینی است که باید همه به آن ایمان بیاورند، در غیر این صورت کافرند.
به گزارش شیعه آنلاین، “محمد أبوعبید” مجری سرشناس شبکه خبری العربیه است. وی اخیرا در صفحه شخصی خود در سایت اجتماعی فیسبوک عکس عریان خود را قرار داده و همگان را به روی آوردن به دین جدیدی که آن را شرح داده، دعوت کرده است.
این مجری العربیه که فلسطینی تبار است، پس از نوشتن چندین کلمه رکیک و فحش غیر اخلاقی، در مورد چگونگی ایمان آوردن به این دین جدید نوشت: هر کسی که بخواهد به این دین جدید روی بیاورد، باید این حرف های رکیک و فحش ها را چندین بار تکرار کند، سپس وارد این دین خواهد شد!
“أبوعبید” همچنین در صفحه شخصی خود می افزاید: من از طرف خداوند برای شما بشر فرستاده شده ام، و شما را به این دین دعوت می کنم، این همان دینی است که باید همه به آن ایمان بیاورند، در غیر این صورت کافرند.
گفتنی است این ادعای جدید مطرح شده توسط مجری سرشناس شبکه خبری العربیه با واکنش بسیار زیاد کاربران اینترنتی جهان عرب مواجه شده به گونه ای که اکثریت آنان وی را “مرتد” و “کافر” دانسته و اظهارات وی را “کفر آشکار” نامیدند و معتقدند که وی مسأله توحید را به تمسخر گرفته است.
در همین حال گفته می شود برخی چهره های سرشناس رسانه ای جهان عرب تلاش کرده اند که وی را به پس از گرفتن حرف ها و ادعاهایش دعوت کنند اما او راضی نشده و گویا مصمم است که به روش خود ادامه دهد. برخی چهره های رسانه ای با انتشار مقالات جداگانه ای ضمن انتقاد از اظهارات این مجری العربیه، خواستار بازداشت، محاکمه و مجازات وی شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.