چهارشنبه , 20 آذر 1398

دستگيري 104 شيطان‌پرست خونخوار در شيراز!

دستگيري 104 شيطان‌پرست خونخوار در شيراز!

آفتاب: فرمانده سپاه ناحيه شيراز از دستگيري 104 نفر شيطان پرست در باغي در اطراف شيراز خبر داد.

سرهنگ عباس حميدي ظهر دوشنبه در نشستي خبري با اعلام اينکه همگي اين 104 نفر مرد هستند، افزود: «همکاران ما در اطلاعات سپاه شيراز از يکسال پيش کار مستمر و دقيق اطلاعاتي و تحقيقاتي درباره حرکتهاي وابسته به بيگانگان و اينچنين گروه‌هايي را شروع کرده بودند که در ادامه اين تحقيقات موفق شديم شامگاه گذشته در يکي از باغهاي اطراف شيراز 104شيطان‌پرست که مبادرت به برگزاري پارتي کرده بودند را دستگير کنيم».

وي با اعلام اينکه از اين گروه تعدادي تجهيزات الکترونيک، مواد مخدر و ادوات مشروبات الکلي کشف شد، اضافه کرد: «هدف اعضاي اين گروه ترويج رفتارهاي ضد ديني بوده ضمن اينکه اين گروه با ضبط پارتي خود آن را با اينترنت پرسرعت در سايت نيز منتشر مي‌کردند».

فرمانده سپاه ناحيه شيراز خودزني و مکيدن خون خود را از جمله رفتارهاي ناشايست اين افراد دانست و افزود: «دشمن طي مدت اخير تهديدات نرمي را عليه نظام آغاز کرده و با استفاده از روش مقابله فرهنگي سعي دارد با نظام وارد مقابله شود».

سرهنگ حميدي با تاکيد بر لزوم توجه خانواده‌ها نسبت به فرزندان خود نيز بيان کرد: «همچنين آن دسته از صاحبان باغ و ممالکي که مبادرت به برگزاري چنين مراسمي مي‌کنند با هماهنگي دستگاه قضايي مورد برخورد قانوني قرار خواهند گرفت».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *