چهارشنبه , 9 بهمن 1398

در بيست سالگي چه بپوشيم؟ چه نپوشيم؟

در بيست سالگي چه بپوشيم؟ چه نپوشيم؟

در هر دهه ي سني بايد رنگ هاي خاصي را بپوشيد و از يک سري از رنگ ها دوري کنيد . که اين ده ها بين ده هاي بيست ، سي ، چهل ، پنجاه تقسيم مي شود و تمام اين دهه ها را ما به تفکيک برايتان توضيح مي دهيم

در هر دهه ي سني بايد رنگ هاي خاصي را بپوشيد و از يک سري از رنگ ها دوري کنيد . که اين ده ها بين ده هاي بيست ، سي ، چهل ، پنجاه تقسيم مي شود و تمام اين دهه ها را ما به تفکيک برايتان توضيح مي دهيم اما هر يک را در مقاله ي جدا گانه شرح مي دهيم ، اکنون در اين ترجمه به افرادي مي پردازيم که در ده بيست به سر مي برند .
هنگامي که در دهه ي بيست هستيم بايد چه رنگ هاي را ارجحيت دهيم ؟ اين توصيه هاي که در اين جا ذکر مي شود به نقل از يکي از طراحان لباس مزون هاي فرانسه ، به نام ژوليا آندور است .
1.در سن و دهه ي بيست سالگي شما در بهترين سني هستيد که انتخاب هاي زيادي براي لباس پوشيدن داريد و مي توانيد تمام رنگ ها را با هم ترکيب کنيد و تک تک رنگ ها استفاده کنيد زيرا شما جوان هستيد و زيبايي کامل را داريد و حتي اگر رنگي تيره را بپوشيد ، باز هم زيبايي ذاتي شما به علت سن کمي که داريد حفظ مي شود . و معمولا رنگ هاي سفيد و مشکي به دختر خانم ها و خانم ها توصيه مي شود زيرا حذابيت آنها را چند برابر مي کند .

2.با پوشيدن لباس هاي با رنگ هاي کم رنگ و ملايم بيشتر حالت رمانتيک و عاشقانه اي را به خود مي دهيد.

3. اگر مي خواهيد جلب توجه بيشتري داشته باشيد و جذاب تر به نظر برسيد ، به شما توصيه مي کنيم که از رنگ هاي شاد و به اصطلاح قوي استفاده کنيد . منظور از رنگ هاي قوي ، همان رنگ هاي گرم مي باشند .

4.اگر مي خواهيد بيشتر فانتزي به نظر برسيد بهتر است ادر انتخاب رنگ هاي دقت کنيد ، زيرا هر رنگي را نبايد انتخاب کنيد و بعضي از رنگ ها شما را پيرتر نشان مي دهند ، اگر چنين قصدي داريد بهنر است از ضمائم فانتزي استفاده کنيد مانند گوشواره ها ي و يا زيورآلات فانتزي و بهتر است رنگ ها را براي اين کار دخالت ندهيد. اگر هم مي خواهيد از رنگ ها استفاده کنيد از رنگ هاي استفاده کنيد که تضادي با هم داشته باشند اما نه در حد زياد مانند : آبي و زرد . و البته بايد يک نکته را هم در مورد اين دو رنگ يعني آبي و زرد را متذکر شويم : رنگ زرد بيشتر به افرادي مي آيد که داراي پوستي مات هستند و مي توانند با پوشيدن لباس هاي با اين رنگ زيبايي خود را افزايش دهند و رنگ آبي ، البته بيشتر به افرادي مي آيد که داراي پوستي روشن هستند .

5.حال بر عکس بايد از چه رنگ هايي دوري کنيم و رنگ هايي را که متعلق به اين دهه ي و سن شما نيستند را نپوشيم ؟ بهتر است از لباس هاي که طرح ها و شکل هاي بزرگ دارند و يا عکس هايي روي آنها چاپ شده است را نپوشيد و البته نبايد لباس هاي راه راه را فراموش کنيد زيرا آنها نيز مهم هستند و اگر لاغر هستيد بهتر است از لباس هاي با راه راه هاي افقي استفاده کنيد و اگر چاق تر هستيد بهتر است از لباس هاي با راه راه هاي عمودي استفاده کنيد و اين راه راه هر رنگي را مي توانند داشته باشند و توصيه ي خاصي که براي شما داريم اين است که در اين دهه ي بيشتر از رنگ هاي شاد و گرم استفاده کنيد . و به کرات بهتر است از زيورآلات زيبا و فانتزي استفاده کنيد که مناسب اين سن هستند و براي شما زيبايي دو چنداني را به همراه مي آورند .

6.کمربند نيز جزو ضمائم محسوب مي شود . و بهتر است از کمربندهاي شکل دار و هم چنين تزيين شده و نگين دار استفاده کنيد . و در آخر هم يک نکته را متذکر مي شويم و آن اين است که سادگي بهترين و قشنگ ترين زيبايي را به شما هديه مي کند .
http://tehrankids.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *