سه شنبه , 1 فروردین 1402

خبرهای سینمایی از رویا نونهالی،حمید فرخ نژاد و…

خبرهای سینمایی از رویا نونهالی،حمید فرخ نژاد و...

داستان این مجموعه جنایی و پلیسی درباره قتلی است که در یک مجتمع مسکونی روی می دهد و همه ساکنان آن جا را، درگیر می کند. به جز رویا نونهالی بازیگران دیگری چون لیلا برخورداری، …

حمید فرخ نژاد «به گم شده» پیوست
حمید فرخ نژاد به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی «گم شده» به کارگردانی راما قویدل پیوست. گروه تولید این سریال پس از تصویربرداری بخش های ایران، عازم یکی از کشورهای خارجی می شوند، تا فصل های خارج از کشور «گم شده» را تصویربرداری کنند. در این سریال که به صورت اپیزودیک و در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای پخش از شبکه اول سیما تهیه می شود، بهزاد فراهانی، شمسی فضل اللهی، زهره مجابی، علیرضا جلالی تبار، آرشام طالبی، فرخ نعمتی، سروش صحت، سحر ولدبیگی، الیزابت امینی، شهره سلطانی و ناصر گیتی جاه ایفای نقش خواهند داشت. داستان این مجموعه درباره دختری است که در زمان زلزله بم، جزو امدادگران داوطلب بوده است. فرخ نژاد فیلم های «شب واقعه»، «سفر سرخ» (به عنوان کارگردان) و «هم بازی»، را در نوبت اکران و «به رنگ ارغوان» حاتمی کیا را بر پرده سینماهای کشور دارد.

رویا نونهالی در نیمه راه یک سرگذشت جنایی
رویا نونهالی بازی در مجموعه تلویزیونی «قتل در ساختمان ۸۵»، به کارگردانی «مهدی فخیم زاده» را به نیمه رساند. قرار است تصویربرداری این سریال، تیر ماه امسال به پایان برسد. تصویربرداری «قتل در ساختمان ۸۵»، هم اینک در لوکیشن های متفرقه انجام می شود. تاکنون ۸۰ درصد از این سریال، تصویربرداری شده است. سریال «قتل در ساختمان 85 » در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای، برای پخش از شبکه دوم سیما آماده می شود.داستان این مجموعه جنایی و پلیسی درباره قتلی است که در یک مجتمع مسکونی روی می دهد و همه ساکنان آن جا را، درگیر می کند. این سریال به طور هم زمان توسط «یاسر انصاریان»، تدوین می شود. به جز رویا نونهالی بازیگران دیگری چون لیلا برخورداری، بهرام ابراهیمی، محمود پاک نیت، محسن افشانی، اردشیر تفتی، امیررضا دلاوری، عمار تفتی، نفیسه روشن، انوشیروان فاطمی، آشا محرابی، مهدی میامی و ساعد هدایتی، در این سریال ایفای نقش دارند. رویا نونهالی که به عنوان بازیگری گزیده کار مشهور است، بازی درخشانش در فیلم های «خانه ای روی آب»، «بوی کافور عطر یاس»، «فصل پنجم» و «صنم» مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است.وی تاکنون دو سیمرغ بلورین بازیگری را برای فیلم های «بوی کافور عطر یاس» و «خانه ای روی آب» بهمن فرمان آرا از آن خود کرده است. رویا نونهالی پیش از این در سریال «خواب و بیدار» و فیلم «هم نفس» با فخیم زاده همکاری داشته است.

الناز شاکردوست با از ما بهتران می آید
الناز شاکردوست بهار امسال با فیلم سینمایی «از ما بهتران»، به کارگردانی «مهرداد فرید» میهمان سینماهای کشور می شود.پیش از این قرار بود این فیلم در نوروز امسال به نمایش عمومی درآید. آنونس این فیلم ساخته شده و به زودی در سالن سینماهای کشور پخش می شود. به جز الناز شاکردوست بازیگرانی چون رضا عطاران، بهنوش بختیاری، بیژن بنفشه خواه، ملکه رنجبر، مریم امیرجلالی، برزو ارجمند، نادر سلیمانی، مریم سعادت و ارژنگ امیرفضلی در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.«از ما بهتران» داستان روزنامه نگاری را روایت می کند که با نوشتن گزارش های عامه پسند درباره رمالی دچار دردسرهای عجیب و غریبی می شود. الناز شاکردوست که در جشنواره فجر سال گذشته با فیلم های «چراغ قرمز» و «ناسپاس» شرکت داشت، به تازگی بازی در فیلم «شرط اول» مسعود اطیابی را به پایان رسانده است.وی هم اکنون فیلم «سلام بر عشق »اصغر نعیمی را بر پرده سینماهای کشور دارد. وی هم چنین فیلم های «فاصله» و «پوسته» را در نوبت نمایش عمومی دارد.

حسین یاری از هوش سیاه می گوید
حسین یاری هفته آینده با مجموعه تلویزیونی «هوش سیاه»، میهمان قاب شیشه ای می شود. این سریال که کارگردانی آن را «مسعود آب پرور» به عهده دارد، در ۱۵ قسمت روی آنتن شبکه سوم سیما می رود. این سریال که هم اکنون مرحله ساخت موسیقی متن را پشت سر می گذارد، مضمونی پلیسی دارد و به جرایم اینترنتی می پردازد. به جز حسین یاری بازیگران دیگری چون کیکاووس یاکیده، رضا آشتیانی، کمند امیرسلیمانی، افشین کتابچی، روح ا… کمانی، سپیده گلچین، سودابه بیضایی، بهزاد خداویسی، رضا توکلی، صدرالدین حجازی، کیانوش گرامی و سپند امیرسلیمانی، در «هوش سیاه» نقش آفرینی دارند. حسین یاری که با بازی در مجموعه تلویزیونی «شب دهم» حسن فتحی به چهره ای نام آشنا بدل شد، چند سال پیش فیلم های «اقلیما»، «کتونی سفید» و «نغمه» را بر پرده سینماهای کشور داشت. وی که سال های اخیر بیشتر به نقش آفرینی در سریال های تلویزیونی مشغول است، کمتر در عرصه سینما فعالیت دارد. حسین یاری فیلم «کیمیا و خاک» عباس رافعی را در نوبت اکران دارد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.