یکشنبه , 9 بهمن 1401

خبرهای جدید از 4 ستاره سینما

خبرهای جدید از 4 ستاره سینما
داستان فیلم «مصادره» درباره انتشار فیلم های خصوصی و پنهانی افراد و اتفاقاتی می باشد که پیامد این اقدام است.«مصادره» که براساس فیلم نامه ای از «عبدالرضا منجزی» ساخته می شود…
رامبد جوان کارگردان سریال نوروزی شد
رامبد جوان مجموعه نوروزی شبکه یک سیما را کارگردانی می کند. این سریال که تهیه کنندگی آن را «مجید اوجی» برعهده دارد، «عملیات ۱۳۵» نام دارد. این مجموعه تلویزیونی در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای، براساس فیلم نامه ای از «فلورا سام» برای پخش در ایام نوروز آماده خواهد شد. بازنویسی فیلم نامه «عملیات ۱۳۵» هم زمان با پیش تولید آن، آغاز می شود. به احتمال فراوان رامبد جوان این سریال را، مهرماه جلوی دوربین خواهد برد. جوان با کارگردانی «عملیات ۱۳۵»، دومین همکاری خود با اوجی را، پس از سریال «نشانی» تجربه می کند. رامبد جوان که به عنوان بازیگر در بسیاری از مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی، ایفای نقش کرده است، در عرصه کارگردانی نیز ساخت فیلم هایی چون «اسپاگتی در هشت دقیقه» و «پسر آدم دختر حوا» را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.
شهره لرستانی به صحنه تئاتر می آید
شهره لرستانی در صورت فراهم شدن شرایط، نمایش «جاناتان مرغ دریایی» را، با حضور چهره های سینما و تئاتر نیمه دوم امسال به صحنه می برد.
لرستانی این نمایش نامه را براساس داستان «جاناتان مرغ دریایی» نوشته ریچارد باخ نوشته است. وی هم اکنون در حال مذاکره با مسئولان، برای اجرای این نمایش و پاسخ نهایی آن هاست. لرستانی که قصد دارد این نمایش را در تئاترشهر یا تالار وحدت به روی صحنه ببرد، به احتمال فراوان با «جاناتان مرغ دریایی»، در جشنواره تئاتر فجر امسال نیز حضور خواهد داشت. شهره لرستانی فعالیت های بسیاری را در زمینه کارگردانی و بازیگری تئاتر در کارنامه خود دارد. کارگردانی نمایش های «سلطان مار»، «تلخ بازی قمر در عقرب»، «زندگی دوگانه» و «پیک نیک در میدان جنگ»، از جمله این فعالیت هاست. وی هم چنین در فیلم های سینمایی «لیلی با من است»، «پناهنده»، «نیاز»، «زیر درخت هلو» و مجموعه های تلویزیونی «آپارتمان»، «ساعت شنی» و «آوای فاخته»، به ایفای نقش پرداخته است.
نیما شاهرخ شاهی به مصادره ای ها پیوست
نیما شاهرخ شاهی به جمع بازیگران جدیدترین فیلم ایرج قادری با عنوان «مصادره» پیوست. تاکنون ۱۵ درصد از فیلم برداری این اثر، در تهران انجام شده و سکانس های خارجی در ولی عصر، پارک وی و فرمانیه، جلوی دوربین رفته است. داستان فیلم «مصادره» درباره انتشار فیلم های خصوصی و پنهانی افراد و اتفاقاتی می باشد که پیامد این اقدام است.«مصادره» که براساس فیلم نامه ای از «عبدالرضا منجزی» ساخته می شود، برای حضور در جشنواره فجر امسال آماده نمایش خواهدشد. به جز نیما شاهرخ شاهی بازیگران دیگری چون اکبر عبدی، ایرج قادری، ماه چهره خلیلی، افسانه پاکرو، سیروس گرجستانی، مجید مشیری، الیزابت امینی، امیرعلی رنجبر، میرطاهر مظلومی، مریم امیرجلالی و عباس امیری، در «مصادره» ایفای نقش دارند. نیما شاهرخ شاهی علاوه بر عرصه سینما، در مجموعه های تلویزیونی نیز فعالیت دارد. این شب ها سریال «ملکوت»، با بازی وی در حال پخش از شبکه دوم سیما می باشد.
شهره سلطانی و یک درگیری خانوادگی
شهره سلطانی بازی در فیلم سینمایی «کت تنگ»، به کارگردانی آرمین و آبتین هاشمی را به پایان رساند. این فیلم که تهیه کنندگی آن را «حامد کلاهداری» برعهده دارد، هم اکنون در مرحله تدوین قرار دارد. «کت تنگ» درگیری های خانواده ای را روایت می کند که پس از مرگ پدر و گم شدن یک شیء قیمتی، افراد خانواده به یکدیگر مظنون شده و همین موضوع باعث ایجاد ماجراهایی می شود. به جز شهره سلطانی بازیگران دیگری چون علیرضا خمسه، شهرام قائدی، غلامرضا نیکخواه، مریم سلطانی، شهرزاد کمال زاده، زویا امامی و روح ا… کمانی، دیگر نقش های اصلی «کت تنگ» را ایفا می کنند. شهره سلطانی در سریال هایی چون «خانه سبز»، «همسایه ها»، «جوانی» و «روزی روزگاری»، ایفای نقش داشته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.