جمعه , 4 خرداد 1397

خبرهای داغ از بازیگران سینما

خبرهای داغ از بازیگران سینمااستان «مسافرت نوروزی» درباره روابط خانوادگی و جامعه امروز است و دغدغه های پدری را روایت می کند که روابط خانوادگی اش، دچار بحران شده و صمیمیت و یکدستی خانواده وی در معرض خطر قرار گرفته است…

سعید پیردوست دیگر وقت ندارد
سعید پیردوست بازی در فیلم «چه قدر وقت داری»، به کارگردانی «منوچهر صفرخانی» را به پایان رساند. این فیلم که تصویربرداری آن در شهرهای شمالی کشور انجام شده است، هم اکنون مرحله تدوین را پشت سر می گذارد. در این فیلم ۱۵ بازیگر سینما و تلویزیون و ۵۰ بازیگر دیگر ایفای نقش کرده اند. این فیلم داستان دو باجناق و رفیق قدیمی به نام های «سیروس» و «جمشید» را روایت می کند که هر کدام، بر این باورند که دیگری شیطان را درس می دهد. آن ها سال هاست که با هم رقابت و لجاجت دارند. اما دو هفته پیش از مرگ سیروس، جمشید متوجه معامله پنهانی وی با یک شرکت تجاری می شود و نزاع بین آن ها درمی گیرد. به جز سعید پیردوست بازیگران دیگری چون مهتاج نجومی، محمد فیلی، علی ابوالحسنی، هما خاکپاش، سودابه گرجستانی، گیتی معینی، سیامک اشعریون، محمدرضا نجفی، ساجده عبدی، محمد شیری، خشایار راد، کاظم افرندنیا و فرحناز منافی ظاهر در «چه قدر وقت داری» حضور دارند. سعید پیردوست که از بازیگران پیشکسوت سینما می باشد، در سال های اخیر بیشتر فعالیت خود را، به بازی در فیلم ها و مجموعه های طنز تلویزیونی معطوف کرده است.

ثریا قاسمی ماه رمضان با جراحت در تلویزیون
ثریا قاسمی مشغول بازی در مجموعه تلویزیونی «جراحت» به کارگردانی «محمدمهدی عسگرپور» است. این سریال برای پخش از شبکه سوم سیما، در ماه مبارک رمضان ساخته می شود. تصویربرداری این سریال هم اکنون در شمال تهران، ادامه دارد. فیلم نامه «جراحت» که ملودرامی اجتماعی است، توسط «سعید نعمت ا…» در ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه ای نوشته شده است. به جز ثریا قاسمی بازیگران دیگری چون امین تارخ، علی عمرانی، آتنه فقیه نصیری، مهوش صبرکن، محمد عمرانی، رامین راستاد، لیلا بلوکات، هستی مهدوی فر، یاسر جعفری، میلیشیا مهدی نژاد، کریم اکبری مبارکه و گیتی قاسمی، ایفای نقش کرده اند. ثریا قاسمی که این روزها در سوگ از دست دادن مادرش «حمیده خیرآبادی» سیاه پوش است، از بازیگران پیشکسوت و توانمند سینما، تلویزیون و تئاتر و نیز عرصه دوبله می باشد. وی که در فیلم هایی چون «مارال» و «شام آخر» بازی کرده است، در چند سال اخیر در فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی، ایفای نقش می کند. وی نوروز امسال با فیلم «دعوت» ابراهیم حاتمی کیا، میهمان قاب شیشه ای بود.

فاطمه گودرزی و پایان یک مسافرت
فاطمه گودرزی بازی در فیلم «مسافرت نوروزی» به کارگردانی «جواد افشار»، را به پایان رساند. این فیلم که هم اکنون روزهای پایان تصویربرداری را، در استان لرستان می گذراند، در شهرهای تهران، اصفهان، قم و استان مرکزی جلوی دوربین رفته است. این فیلم را «موحد شادرو» تدوین خواهد کرد و ساخت موسیقی آن، به «سعید ذهنی» سپرده شده است. داستان «مسافرت نوروزی» درباره روابط خانوادگی و جامعه امروز است و دغدغه های پدری را روایت می کند که روابط خانوادگی اش، دچار بحران شده و صمیمیت و یکدستی خانواده وی در معرض خطر قرار گرفته است. وی تصمیم می گیرد با یک سفر، به تحکیم روابط خانوادگی بپردازد. به جز فاطمه گودرزی بازیگران دیگری چون مجید مظفری، مجید مشیری، مریم کاویانی، رحیم نوروزی، آتش تقی پور، فروغ فجابگلو، فرشید صمدی، ندا قربانی و علی افشار نیز در این فیلم ایفای نقش دارند. «عزیز علیزاده» فیلم «مسافرت نوروزی» را، به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما تهیه می کند. فاطمه گودرزی که در فیلم هایی چون «می خواهم زنده بمانم»، «خانه خلوت»، «همسر دلخواه من»، «ازدواج صورتی» و «ازدواج به سبک ایرانی» بازی کرده، در مجموعه های تلویزیونی چون «پس از سال ها» و «ترانه مادری» نیز ایفای نقش داشته است.

مجید مشیری و باز هم تلویزیون
مجید مشیری در مجموعه تلویزیونی «سپید مثل ستاره»، به کارگردانی «جواد روستایی» ایفای نقش می کند. این سریال هم زمان با تصویربرداری، مرحله تدوین را توسط «امین رنجبر» سپری می کند. موسیقی «سپید مثل ستاره» توسط «محمدرضا چراغعلی»، ساخته خواهد شد. مجید مشیری در این سریال نقش اصلی -حاج حسین- را بازی می کند. این سریال داستان «پژمان» جوانی ۲۳ ساله است که همراه پدر، مادر و خواهرش در تهران در خانواده ای مذهبی بزرگ شده است اما به سبب همنشینی با دوستان ناباب، پسری تندخو، بی فکر و بی هدف می شود. فخرالدین صدیق شریف، فلور نظری، خشایار راد، آرش نوذری، جواد عزتی، افشین سنگ چاپ، وحید شیخ زاده و شراره سلیم بیات، از دیگر بازیگران این سریال هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *