یکشنبه , 3 مهر 1401
نوا

حیله شیطانی زن جهت اخاذی از شوهر

زنی که یک مرد جوان را فریب داده و با او ازدواج کرده بود و قصد داشت با جعل عقدنامه‌اش سه دانگ مغازه شوهرش را تصاحب کند، دستگیر شد.


به گزارش جام‌جم، اوایل هفته گذشته زن میانسالی با حضور در کلانتری نواب مشهد از شوهر موقت خود شکایت کرد.

شاکی به پلیس گفت: چندی پیش با یک مرد جوان که به عنوان فروشنده در مغازه‌اش کار می‌کردم به طور موقت ازدواج کردم. شوهرم در عقدنامه سه دانگ مغازه‌اش را که 60 میلیون تومان ارزش داشت به نام من ثبت کرد تا در محضرخانه به نام من انتقال دهد، اما با گذشت چند ماه، او هنوز به وعده خود عمل نکرده است. در پی این شکایت، شوهر جوان او به کلانتری احضار و بازجویی شد.

مرد جوان: سه دانگ مغازه به نام همسرم نیست


مرد جوان به پلیس گفت: چندی پیش زن شاکی که در جستجوی کار بود، به مغازه‌ام آمد و گفت شوهرش فوت کرده و برای تامین هزینه زندگی خود و فرزندانش با مشکل روبه‌روست. با شنیدن وضعیت زندگی‌اش، از او خواستم به عنوان فروشنده در مغازه‌ام مشغول به کار شود.

وی اضافه کرد: پس از مدتی به یکدیگر علاقه‌مند شده و به طور موقت با او ازدواج کردم، اما سه دانگ مغازه‌ام را در عقدنامه به نام وی نکرده‌ام. او دروغ می‌گوید و قصد اخاذی دارد. با جمع‌بندی اطلاعات، ماموران به بررسی عقدنامه زن میانسال پرداختند و معلوم شد، این عقدنامه جعل شده است.

اعتراف شاکی به اخاذی از شوهرش

زن میانسال دوباره بازجویی شد و گفت: قبل از ازدواج با مرد جوان، با مردی آشنا شدم که او از من خواست با وی در اخاذی از مردان جوان همدست شوم تا پولدار شویم.

وی اضافه کرد: به خاطر مشکل مالی با او همکاری کردم. او ابتدا صاحب یک مغازه را که پسر 20 ساله‌ای بود، به من نشان داد و قرار شد از مرد جوان بخواهم مرا به عنوان فروشنده در مغازه‌اش استخدام کند.

متهم یادآور شد: طبق نقشه پیش رفتم و بعد از مدتی به همدیگر ابراز علاقه کردیم. به این ترتیب با او ازدواج موقت کردم.

زن میانسال گفت: چند ماه بعد مردی که همدستم بود، عقدنامه را جعل کرد تا با این ترفند سه دانگ مغازه شوهر جوانم را تصاحب کنم و با فروش آن که 60 میلیون تومان سهم من می‌شد، نیمی از آن را به همدستم پرداخت کنم. قرار بود افراد دیگری را نیز با این ترفند به دام بیندازیم که دستگیر شدم.

در پی اظهارات متهم، او با قرار قانونی روانه زندان شد. جستجو برای دستگیری همدست فراری زن متهم و مشخص شدن دیگر جرایم او ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.