سه شنبه , 15 آذر 1401

جمع آوري زنان معتاد از چند ماه آينده

جمع آوري زنان معتاد از چند ماه آينده

جام جم آنلاين: خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي تهران بزرگ از آغاز به كار جمع آوري معتادان زن در چند ماه آينده خبر داد.


به گزارش فارس، سردار عزيزالله رجب‌زاده صبح امروز در حاشيه مراسم اختتاميه اولين دوره آموزش بدو خدمت سربازان وظيفه با مدرك كارداني و كارشناسي در جمع خبرنگاران با اعلام اين مطلب افزود: طرح برخورد با اراذل و اوباش و اشرار مناطق مختلف تهران به صورت 24 ساعته در شهر تهران و در حوزه سركلانتري‌هاي آن به اجرا در آمده است.

وي با اشاره به اين مطلب كه اكثر اشرار و اراذل و اوباش شناسايي شده و دستگير شده‌اند، گفت: برخي از آنها هنوز دستگير و تحت نظر قرار نگرفته‌اند كه تحقيقات و عمليات‌هاي پليس براي شناسايي و دستگيري آنها ادامه دارد.

رجب‌زاده با اشاره به اين مطلب كه در 4 منطقه شهر تهران تيم‌هاي ضربتي را آموزش داده و مستقر كرده‌ايم، گفت: اين تيم‌ها در صورت اطلاع رساني به موقع شهروندان مي‌توانند با مراجعه به محله‌ها اشرار را دستگير كرده و تحت نظارت قرار دهند.

فرمانده انتظامي تهران بزرگ همچنين با اشاره به اين مطلب كه پس از جمع‌آوري معتادان ولگرد و خياباني در شهر تهران پليس به سراغ معتادان مزاحم خانگي مي‌رود، گفت: با تماس شهروندان اقدام به شناسايي معتادان خانگي‌اي كه براي خانواده خود مزاحمت ايجاد مي‌كنند، اقدام خواهيم كرد.

رجب‌زاده با اشاره به تحويل گرفتن يك مركز بازپروري مخصوص معتادان زن در پارك چيتگر گفت: اين مركز به زودي براي استقرار معتادان زن خياباني آماده شده و در برنامه بعدي اين زنان دستگير شده و به اين مركز برده مي‌شوند تا پس از ترك شرايط اشتغال‌زايي آنها فراهم شود.

وي گفت: به طور قطع به شهروندان اين نويد را مي‌دهيم كه ظرف مدت 5 ماه آينده هيچ معتادي چهره شهر را خدشه دار نكند و شهروندان ديگر مزاحمت‌هاي آنها را شاهد نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.