سه شنبه , 8 بهمن 1398

جلادهای عضو داعش را بشناسید + عکس

به گزارش پی سی پارسی در روزهای اخیرفیلمی از سر بریدن 15 نفر از اعضای ارتش سوریه به دست داعش منتشر شد. در این فیلم، 15 عضو داعش در کنار 15 اسیر از ارتش سوریه قرار می گیرند و هماهنگ با یکدیگر، سر اسیران را می برند.

یکی از جلادان داعش، صورت خود را پوشانده اند اما بقیه صورتشان مشخص است. حالا معلوم شده دو نفر از این جلادان، شهروندان فرانسوی و انگلیسی هستند.

خبرگزاری فرانسه نوشت: وزیر کشور فرانسه اعلام کرد این احتمال جدی وجود دارد که یکی از شهروندان فرانسه به نام “مکسیم هوشار” در سربریدن اعضای ارتش سوریه مشارکت داشته است.

“مکسیم هوشار” متولد 1992 در شمال غرب فرانسه است. او در سال 2012 به کشور آفریقایی موریتانی و سپس در آگوست 2013 هم به سوریه رفت.

هوشار قبل از این از شهر رقه پایتخت داعش از طریق اسکایپ با شبکه تلویزیونی فرانسوی “بی اف ام تی وی” مصاحبه و از اقدام خود در پیوستن به داعش دفاع کرده بود.
وی در 17 سالگی مسلمان شد و از طریق مشاهده فیلم های منتشر شده در اینترنت، دارای افکار افراط گرایانه شد.

او در مصاحبه اش گفته بود در مکانی به همراه 40 نفر دیگر از اعضای داعش زندگی می کند و هدف هر یک از آنها شهادت است و این پاداش بزرگ آنهاست.

خبرگزاری فرانسه اضافه کرد: در شهر محل تولد این جوان یعنی “بوسک ان روموا” هیچ کس فکر نمی کرد این جوان روزی به جلاد تبدیل شود زیرا او یک نوجوان بی آزار و محبوب بود. او در پیتزا فروشی کار می کرد.

“باتیست” 21 ساله دوست هوشار هم گفت که او به سرعت با استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی برای خود هویت ایجاد کرد.

به نظر می رسد یک انگلیسی هم در میان جلادان داعش حضور دارد.

“احمد المثنی” شهروند انگلیسی گفت که پسرش ناصر 20 ساله در میان جلادان داعش حضور داشته و توانسته وی را شناسایی کند.
المثنی مشغول تحصیل در رشته پزشکی در ولز بریتانیا بود که با سفر به سوریه، به داعش پیوست.

گفته می شود تاکنون 3 هزار نفر از شهروندان اروپایی به سوریه و عراق رفته اند تا در گروه های افراط گرای اسلامی حضور داشته اند.

سربریدن افسران و خلبانان ارتش شوریه به دست اعضای داعش
“مکسیم هوشار” جلاد فرانسوی داعش


المثنی جلاد انگلیسیدانشگاه محل تحصیل پزشکی المثنی در ولز بریتانیا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *