چهارشنبه , 24 مهر 1398

جرم تهیه کننده شهرزاد هنوز ثابت نشده

جرم تهیه کننده شهرزاد هنوز ثابت نشده

خانه ملت، رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با رد ادعای اثبات جرم تهیه‌کننده سریال شهرزاد تصریح کرد: هر اطلاعاتی که تاکنون درخصوص صندوق ذخیره فرهنگیان به رسانه‌ها داده شده به قبل از تشکیل این کمیته باز می‌گردد.

امیر خجسته در گفت‌وگو با ما با رد «اثبات اتهام پولشویی تهیه‌کننده سریال شهرزاد» و با انتقاد از انتشار خبر کذب توسط برخی از رسانه‌ها درخصوص اثبات جرم برای این متهم از زبان خود، گفت: اگر چه هنوز جرمی محرز نشده، اما از آنجا که فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی بررسی این موضوع را چندین ماه قبل از کمیته تحقیق و تفحص از صندوق آغاز کرده، مدارک و مستندات قابل توجهی از اختلاس در این صندوق جمع‌آوری کرده و در اختیار دارد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طبق آیین نامه از زمان تشکیل کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در مجلس شورای اسلامی اعضای آن اجازه رسانه‌ای کردن اطلاعات کسب شده تا زمان قرائت گزارش اصلی در صحن علنی مجلس را ندارند و هر اطلاعاتی که تاکنون درخصوص اختلاس‌ها به رسانه‌ها داده شده به قبل از تشکیل این کمیته باز می‌گردد. وی با بیان اینکه متاسفانه برخی رسانه‌هاعوام فریبی می کنند، گفت: برخی از رسانه‌ها مطالب منتشر شده درباره این صندوق را قبل از تایید کمیته تحقیق و تفحص باز نشر می‌دهند و از آنجا که این کار که تشویش اذهان عمومی را در پی دارد، کاملا غیرقانونی است.

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: تهیه کننده سریال شهرزاد حق قانونی دارد تا از رسانه‌هایی که به دروغ خبر «اثبات جرم وی» را بدون هیچ مستنداتی منتشر کرده‌اند، شکایت کند و شخصا از طریق قوه قضاییه پیگیر این خبرهای دروغ رسانه‌ای هستم، چراکه هنوز جرمی محرز نشده و پرونده پیرامون صندوق ذخیره فرهنگیان و متهمان آن همچنان در قوه‌قضاییه و کمیته تحقیق و تفحص از این صندوق در مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است.

گفتنی است که روز سه شنبه خبرگزاری میزان به نقل از رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس اعلام کرده بود که تخلفات تهیه کننده شهرزاد در خصوص پولشویی به اثبات رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *