یکشنبه , 6 آذر 1401

تمبر پدر محمود احمدی نژاد (+عکس)

تمبر پدر محمود احمدی نژاد (+عکس)
دو نوع تمبری كه امروز وزیر ارتباطات به رئیس‌جمهور هدیه كرد، یكی حاوی عكس وی و دیگری حاوی عكس پدر مرحومش بود.
به گزارش آینده در دیدار كاركنان و مدیران شركت پست با رئیس جمهور كه در روز 25 مهرماه جاری، به مناسبت هفته پست در سالن شهید بهشتی ریاست جمهوری صورت گرفت، تمبر اختصاصی چاپ شده دكتر محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور و حاج احمد احمدی‌نژاد پدر مرحوم ایشان توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل پست به وی تقدیم شد.
در این دیدار دكتر تقی‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدحسن كرباسیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره، معاونان، مدیران و جمعی از كاركنان شركت پست حضور داشتند.
گفتنی است تمبر اختصاصی از جمله تمبرهای منتشر شده توسط شركت پست است كه هر فرد حقیقی یا حقوقی می‌تواند تقاضای انتشار این نوع تمبر را از این شركت داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی شركت پست این قطعه تمبر كه از عكس شخص یا هر تصویر دلخواه دیگر می‌باشد بدون نرخ پستی است و براساس سفارش مشتریان، به مناسبت‌های مورد علاقه آنها پس از تائید پست در كنار طرح‌های بهادار به چاپ می‌رسد.
این تمبر جزو اوراق بهادار بوده و فرد می‌تواند علاوه بر نگهداری آن در آلبوم شخصی و اهدای آن به دوستان و وابستگان، نسبت به الصاق آن بر روی پاكت پستی از آن به عنوان كرایه پستی استفاده كند.
تمبر
لازم به ذكر است كه شركت پست به منظور رفاه حال هموطنان به تازگی سفارش تمبر اختصاصی از طریق اینترنت را راه‌‌اندازی كرده است.
علاقمندان به این تمبر می‌توانند از طریق پرتال شركت پست به آدرس www.Post.ir در بخش خدمات الكترونیك، سفارش‌ خود را ثبت و مبلغ مورد نظر كه 60 یا یكصدهزار ریال می‌باشد را از طریق كارت بانك‌های عضو شتاب پرداخت و در اسرع وقت پاكت حاوی تمبر چاپ شده خود را در آدرس موردنظر دریافت ‌كند.
تمبر پدر محمود احمدی نژاد (+عکس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.