یکشنبه , 10 مهر 1401

ترفند جوان 20 ساله برای سرقت خودروی زنان !

ترفند جوان 20 ساله برای سرقت خودروی زنان !
به گزارش بازیاب، ترفند جوان 20 ساله برای سرقت خودروی زنان جوان پس از دستگیری لو رفت.از ابتدای سال 88 مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ از وقوع یكسری سرقت خودرو با شگردی خاص از دختران جوان با خبر شدند. مأموران در بررسی‌های خود از شاكیان و مالباختگان دریافتند یك جوان حدود 20 ساله با ترفندی جدید اقدام به سرقت خودروی این افراد كرده و سپس از محل متواری شده است.
رضوانفر، دادیار شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: یكی از شاكیان كه دختر 26 ساله‌ای بود مدعی شد از محل كارم در خیابان گاندی خارج شدم.
این زن جوان ادامه داد: به سمت خودروی سواری خود رفتم و پس از آنكه در را باز كرده و به داخل نشستم قصد داشتم تا كمربند ایمنی را ببندم كه به یكباره پسر جوانی در سمت مقابل را باز كرد و پس از نشستن داخل خودرو با تهدید چاقو من را از خودرو پیاده كرد و سوار بر خودرو متواری شد.
پس از این زن جوان زن میانسالی نیز به مأموران پلیس مراجعه كرد و مدعی شد زمانی كه قصد پارك كردن خودروی خود را در مقابل خانه‌اش داشته است. مرد جوانی كه سرنشین یك خودروی پژو بوده است به وی مراجعه كرده و به او پیشنهاد داده است تا اجازه دهد خودرو وی را به دلیل كوچك بودن محل پارك برای این زن میانسال پارك كند.
این زن ادامه داد: از ماشین خود پیاده شدم و كلید را به این پسر جوان دادم اما در یك لحظه این فرد خودروی پژو 206 من را ربود و از صحنه متواری شد.
دادیار شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران گفت: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری این پسر نوجوان ادامه داشت تا اینكه مشخص شد خودرویی كه در صحنه دوم سرقت به جا مانده است خودروی زن جوانی است كه با تهدید چاقو مجبور به ترك خودروی خود شده است.
وی ادامه داد: با مشخص شدن این موضوع معلوم شد سارق هر دو خودرو یك نفر بوده است اما شیوه و شگرد خود را تغییر داده است و به ارتكاب 2 سرقت به روش كاملاً متفاوت روی آورده است.
وی افزود: سرانجام عصر 22 شهریور امسال مأموران پلیس موفق شدند مرد جوان را در حال سرقت دیگری شناسایی كرده و پس از یك تعقیب و گریز دستگیر كنند.
رضوانفر گفت: این فرد تا كنون تنها به 5 فقره سرقت اعتراف كرده اما به طور قطع تعداد این سرقت‌ها بیش از این است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.