دوشنبه , 18 آذر 1398

بهترین بازی ها برای گوشی های اندروید android

اندروید برنامه نویس و توسعه دهنده نرم‌افزار بی‌شماری دارد که از سراسر دنیا برنامه و بازی های خود را در گوگل پلی به دوستداران و کاربران اندروید ارایه می دهند.

با ما همراه باشید تا با 50 بازی برتر اندروید از سال 2013 میلادی به بالا آشنا شوید.

Dungeon Hunter 4

(رایگان)

سردابه های Gameloft با هیجان بسیار زیاد خود به گوشی های موبایل بازگشته اند و نسخه چهار این بازی نیز همچون نسخه سوم، رایگان است. این نسخه فضای فانتزی تر دارد وکاربر باید زیر زمین با سختی حرکت و دشمنان را نابود کند.


Into the Dead

(رایگان)این بازی در واقع رستاخیر زامبی ها است و برای سیستم عامل اندروید به صورت رایگان ارایه می شود. هیجان بالا، فرارهای تمام نشدنی و تیراندازی از جمله ویژگی های این بازی است.


The Sandbox

(رایگان)سندباکس یکی از بازی های پیکسلی گوشی های هوشمند است که تم اصلی آن از Minecraft الهام گرفته است. البته این بازی بیشتر بر دنیای دوبعدی تاکید دارد تا سه بعدی. سندباکس، 71 مرحله دارد و کاربر باید هرم بسازد.


Brave Heroes

(رایگان)این بازی رنگی اکشن- RPG، گروهی از قهرمانان را در کنار یکدیگر جمع می کند و تاکتیک ها و مهارت های آنها را به دقت بررسی و هر کدام را برای مبارزه ویژه ای آماده می کند. این بازی را موسسه کره ای Com2uS طراحی و منتشر کرده است.


Frozen Synapse

(2.50 پوند)اگر دوستدار مبارزه واقعی هستید، Frozen Synapse یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب است. این یک بازی استراتژیک است که ابتدا و در اصل برای کامپیوتر طراحی و عرضه شد و اکنون نسخه اندرویدی آن عرضه شده است و این بازی 55 ماموریت دارد و می توان چند نفره (5 نفر) آن را بازی کرد.


Angry Birds Friends

(رایگان)دوستان پرندگان خشمگین، بازی جدیدی نیست. این بازی مدتی در فیس بوک وجود داشت. اکنون نیز نسخه اندرویدی آن برای گوشی های موبایل عرضه شده است. در هر دو نسخه، کاربر باید به واسطه پرندگان خشمگین به طور هفتگی با رقبای فیس بوکی خود مبارزه کند.


Might & Magic Clash of Heroes

(2.99 پوند)این بازی جزو بازی های قانون محور دسته بندی می شود که هر کارکتر وظیفه ای ویژه ای در طول بازی به عهده دارد. کاربر در این بازی با هیولاها در زیرزمین و دخمه های سرد و تاریک مبارزه می کند. طراح این بازی کمپانی Ubisoft است. این بازی شامل بیش از 20 ساعت مبارزه و جنگ های چندنفره با دوستان است.


Chuck’s Challenge 3D

(رایگان)این بازی را همان کمپانی تولید کننده بازی Chip’s Challenge طراحی و تولید کرده است. این بازی فکری محبوب 125 مرحله دارد و کاربر باید معماهای هر مرحله را حل و به مرحله بعدی صعود کند. این بازی همچنین امکان ساخت مرحله جدید و به اشتراک گذاری آن با دیگران را به کاربر می دهد.


Magic 2014

(رایگان)این بازی کارتی کاربران بسیاری در دنیا دارد. در نسخه 2014 آن کارت های بیشتری در اختیار گیمر قرار می گیرد تا مبارزه های بیشتری انجام دهد و مهارت های خود را به چالش بکشد. این بازی رایگان است اما برای داشتن کارت های بیشتر باید پول هزینه کنید.


Plants War

(رایگان)این بازی را نیز شرکت کره ای Gamevil طراحی و عرضه کرده است. در این بازی باید از خانه خود در برابر یورش دیوها محافظت کنید. شاید بتوان آن را به بازی Plants vs Zombies شباهت داد. زیرا دقیقا مشابه آن استراتژیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *