دوشنبه , 7 خرداد 1397

اینترنت نامحدود همراه اول حذف شد

همراه اول به تازگی بسته‌های اینترنت نامحدود خود را بدون تغییر قیمت، به سرویس‌هایی با محدویت حجمی تبدیل کرده و به این ترتیب سرویس اینترنت با دانلود نامحدود از لیست خدمات این اپراتور حذف شد.
خبرگزاری فارس: همراه اول به تازگی بسته‌های اینترنت نامحدود خود را بدون تغییر قیمت، به سرویس‌هایی با محدویت حجمی تبدیل کرده و به این ترتیب سرویس اینترنت با دانلود نامحدود از لیست خدمات این اپراتور حذف شد.
به تازگی همراه اول تغییراتی در بسته‌های سرویس اینترنت خود اعمال کرده است.
بر اساس این تغییرات جدید، بسته‌های رویایی اینترنت همراه اول که امکان دانلود نامحدود را در بازه‌های زمانی مختلف برای کاربران فراهم می‌کرد، حذف شده است.
به این ترتیب بسته‌های جدیدی با میزان دانلود محدود، جایگزین بسته‌های بسته‌های نامحدود شده‌اند؛ ضمن اینکه به بسته‌های جدید اینترنت سرویس‌ نما و چند عدد MMS رایگان اضافه شده است.
بر اساس این گزارش، این تغییرات به شرح زیر است.
در گذشته بسته یک روزه اینترنت رویایی همراه اول با دانلود نامحدود به قیمت هزار تومان عرضه می‌شد، که در تغییر جدید بدون تغییر قیمت، حجم دانلود به 150 مگابایت تغییر کرده و 10 عدد MMS رایگان نیز به آن اضافه شده است.
همچنین سابقا بسته یک هفته ای اینترنت رویایی همراه اول با دانلود نامحدود، به قیمت 5 هزار تومان عرضه می‌شد، که هم اکنون بدون تغییر قیمت، حجم دانلود به 800 مگابایت تغییر کرده و 20 عدد MMS رایگان نیز به آن اضافه شده است.
علاوه بر این بسته یک ماه‌‌ اینترنت رویایی همراه اول با دانلود نامحدود، به قیمت 10 هزار تومان عرضه می‌شد، که هم اکنون بدون تغییر قیمت، حجم دانلود به 2 هزار و 500 مگابایت تغییر کرده و 50 عدد MMS رایگان نیز به آن اضافه شده است.
همچنین بسته اینترنت یک ماه‌ شبانه همراه نیز با دانلود نامحدود، در گذشته به قیمت 3 هزار تومان عرضه می‌شد، که هم اکنون بدون تغییر قیمت، حجم دانلود به 2 هزار و 500 مگابایت تغییر کرده و MMS رایگان نیز شامل این بسته نمی‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *