چهارشنبه , 24 مهر 1398

ایمن ترین خودروهای جهان معرفی شدند

ایمن ترین خودروهای جهان معرفی شدند

پس از افزایش استانداردها برای مدل های سال 2011 ، موسسه بیمه ایمنی بزرگراه می گوید که 66 خودروبه عنوان بهترین در حفظ ایمنی و حمایت از مسافر در تصادفات رو به رو، پهلو ، پشت سر و واژگونی امتیاز کسب کردند . فقط 27 دستگاه خودرو در سال گذشته ، شرایط لازم را از سوی بیمه کسب کردند و این مستلزم آن بود که خودروها در یک آزمایش برای سنجش استحکام سقف با کسب رتبه خوب واجد این شرایط شوند. گفته می شود که استحکام سقف می تواند خطر آسیب جدی و یا منجر به مرگ را در حادثه واژگونی خودرو بر اثر تصادف تا 50 درصد کاهش دهد.

خودروسازانی که در این فهرست قرار دارند عبارتند از: هیوندای 2011 ، کیا و فولکس واگن ، آئودی ، جنرال موتورز ، فورد ، لینکلن و تویوتا ، لکسوس .

براساس این گزارش هر خودروساز عمده حداقل یک مدل برنده در سال 2011 داشته است. برندگان قابل توجه عبارتند از: شورلت جدید Cruze و فورد اکسپلورر باز طراحی شده 2011 ، که برای اولین بار موفق به کسب این رتبه شده اند. Scion tC که به فهرست تویوتا اضافه شده بود و جیپ گراند چروکی باز طراحی شده نیز انتخاب شدند. فورد Fiesta تنها خودرو کوچک ، تویوتا Sienna تنها مینی ون و فولکس واگن Touareg تنها SUV بزرگ در فهرست 2011هستند.

ایمن ترین خودروهای جهان معرفی شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *