سه شنبه , 1 فروردین 1402

” الیزابت” هم کاندید ریسس جمهوری شد+عکس

به گزارش تسنیم، سید قنبر حیدری که 82ساله و لیسانسیه علوم اجتماعی از دانشگاه آزاد تبریز است یکی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است که از ساعت 4 صبح امروز مقابل وزارت کشور حضور یافته است. وی که هم‌اکنون در مقطع کارشناسی ارشد روزنامه‌نگاری قبول شده سابقه 5 دوره کاندیداتوری مجلس و 6 دوره ریاست جمهوری را دارد. حیدری تأکید داشت که به‌دلیل 6 دوره کاندیدا شدن به “حاج آقا رئیس جمهور” معروف شده است.

حسین رحمانی دیگر داوطلب انتخابات است که می‌گوید: قالیباف اصلی منم و شورای نگهبان حتماً مرا تأیید صلاحیت می‌کند. او مدعی است که 5 میلیون خانواده قالیباف در کشور به او رأی می‌دهند. او همچنین با نشان دادن عکسی به خبرنگاران می‌گفت: احمدی‌نژاد با لباس سارافون خود با من عکس انداخت

غلامرضا اسماعیلی یکی دیگر از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری بود که با کالسکه‌ای جالب به ستاد انتخابات وزارت کشور آمد و هدف خود از آمدن با کالسکه را، تازه بودن ایده آن عنوان کرد و گفت که می‌خواهد سادگی را در انتخابات دنبال کند.

عشرت کاظمی یکی از داوطلبان زن ریاست جمهوری یازدهم هم تاکید داشت که اسم او الیزابت است و همسرش او را با این نام صدا می زند. او با کلاه آبی رنگ و عینک دودی به وزارت کشور آمده بود.

” الیزابت” هم کاندید ریسس جمهوری شد+عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.